Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Розвага "Нові пригоди Фіксіків"

1

Сценарій музично-театралізованої розваги для старшої логопедичної групи з елементами оздоровчих технологій «Чарівний радіоприймач , або нові пригоди фіксиків у дитячому садку»
Мета:Створити святковий, позитивний настрій у дитячому колективі, з метою оздоровлення дитячого організму за допомогою новітніх музичних здоров’язберегаючих технологій: вокалотерапії, бесінгу, релаксації та медитації під музику, нової танцювально- ігрової методики «Са-Фі-Дансе». Розширювати світогляд дітей через слухання музики, зняти втому і напругу дітей, оптимізувати їх до праці з героями розваги. Розвивати творчі і музичні здібності дітей старшого дошкільного віку.
Діючі персонажі: Сімка – дівчинка; Нолік- хлопчик; Ведуча - вихователь.
Грибочки - хлопчики; Гавайські дівчатка.
Обладнання: костюми для героїв, іграшковий радіоприймач, слайди для перегляду, відеоролик про музичні інструменти, мультимедійна дошка, фонограми звуків живої природи.
Хід заходу:
( Діти під веселу мелодію заходять до зали і виконують танок « Починаєм танцювати» ( танцювально-ігрова методика « Са-Фі-Дансе»)
Ведуча: Доброго дня, дівчатка та хлопчики! Ви здорові? До свята всі готові?
Діти (Відповідають,а потім виконують співанку-замовлянку «Вітальна» А. Москаленко, потім ведуча запрошує дітей займати зручні місця)
Ведуча:Я недарма покликала вас сьогодні на свято, адже хочу розкрити вам величезну таємницю! Ви вмієте берегти таємниці?
Діти: Так!
Ведуча: Отож, слухайте уважно! Рано вранці я знайшла біля свого старенького радіоприймача на кухонному підвіконні оці два гвинтика! (показує) Синій і жовтий! Як ви гадаєте, що це може означати?
Діти:( озвучують свої думки, що це можуть бути фіксіки, які перетворилися на гвинтики, щоб їх не помітили)
Ведуча: Ви гадаєте, що це не гвинтики, а фіксики? Щоб розібратися з цим питанням, я пропоную нам разом сказати чарівні слова і розчарувати фіксиків! А згодом – розкрити таємницю моєї знахідки! Підкидаємо гвинтики повище і повторюємо : Гей!. Ти гвинтик – перекрутися і у фіксиків перетворися!
(Діти повторюють за ведучою, звучить мелодія пісні «А хто такі фіксики?» і із-за приймача, який стоїть на задньому плані з’являються два фіксика – Сімка і Нолік і виконують довільний танок)
Сімка: Привіт! Я-Сімка!
Нолік: Привіт! А я –Нолік!
(Разом): А разом ми – фіксики!
Ведуча: Постривайте, а що фіксики забули у моєму радіоприймачі?
Сімка: Ми його ремонтували,та здається знов зламали! Він – пищить, шипить, співає! Що з ним – ми й самі не знаємо!
Нолік: Мабуть, цей приймач чарівний! Бо старенький він та дивний! Ось. послухайте хвилинку-хтось сміється, як дитинка! (Крутить приймач,чути радіоперешкоди)
Ведуча:Та це ж наші діти веселяться і шурхотять ноженятами по осінньому листопаду! Давайте разом прогуляємось по осінньому парку і вдихнемо свіже, прохолодне повітря! (Чути шелест падаючого листя)
( Діти виконують танок «Листик. Листопад » муз. і слова П.Звонарьової)
Сімка: Що ж,поки ми в парк ходили – там грибочки крізь сиділи!
А вони всі не прості – та співають, як живі!
( Діти і фіксики виконують логоритмічну вправу «Про гриби» М. Попадинець)
(Згодом, хлопчики виконують танок « Веселі грибочки» ( музика у стерео запису)
Нолік: Хвилю осінню ми залишаємо і знов якийсь звук зустрічаємо! Прислухайтесь – це інструменти грають, напевно сказати нам щось бажають! (Після радіоперешкод у приймачі звучить мелодія у виконанні інструментів, а на мультимедійній дошці з’являються відео слайди – діти впізнають інструменти і по черзі розповідають про їх лікувальні властивості)
( Проводиться гра «Лікувальна сила музики»)
Сімка: А тепер – мультфільм повчальний! Для малят усіх – навчальний!
( Діти переглядають мультиплікаційний фільм « Фіксики і музичні інструменти»)

Нолік: Ой, як гарно з вами грати, але треба радіоприймач далі ремонтувати! Підтягну я гайку там – знову тільки шум і гам! ( плескає руками)
Ведуча: Це не простий шум! Що це, діти? Вслухайтесь!
Діти: Шум моря і звуки тропічного острова!
Ведуча : Давайте разом заплющимо очі і уявимо себе на тропічному, Гавайському острові – де зеленіють пальми , а під ногами - гарячий пісок!
(Звучить релаксаційна мелодія і звуки тропічного острова у запису)
(Під Гавайську мелодію з’являються дівчатка у тропічному вбранні з розносами, на який лежать свіжі фрукти і пригощають дітей і гостей, потім виконують «Гавайський танок»)
Нолік: Заморився - сил нехватка! Мені треба підзарядка!
Ведуча: Пропоную підзарядити Ноліка за допомогою веселої психогімнастики!
( Проводиться психогімнастика за Д.Джекобсоном « Батарейки»)
Сімка: Зараз спробую, піду. Може музику знайду? ( крутить радіоприймач)
Нолік: Буду я допомагати - разом веселіш шукати!Ось-про дружбу пісня ллється, Хай всім весело живеться!
( Діти виконують пісню « Дощик босоніж» муз. С.Шаїнського )
Ведуча: Ну, що ж фіксики, ви майже відремонтували мій радіоприймач! Був він у мене простий. А став з вашою допомогою – чарівний! Давайте разом знайдемо ще одну хвилю і запросимо всіх у веселе дружнє коло!
( Фіксики крутять радіо, звучить пісня « Дивне життя» діти виконують танок)
Сімка: Зробили ми свою роботу! Всім шлем від фіксиків – привіт!
Нолік: Хай обминають вас незгоди! І посміхається весь світ!
( Фіксики прощаються і залишають зал. Свято закінчується)

Шановна редакція! Знову звертаюся до вас с проханням надрукувати свій матеріал. У час технологій і навіть, нанотехнологій – ми забуваємо про найголовніше – психологічний стан і здоров’я наших малюків! І тому, я пропоную для вашого журналу свою нову методичну розробку! Це – музично-театралізована розвага для старшого дошкільного віку з елементами оздоровчих вправ і комплексів. Будь ласка! Не будьте байдужими! І оцініть цей матеріал! З великою повагою до вас - Наталя Давиденко, музичний керівник Дитячого садочку «Малятко» м. Добропілля.

Автор: 

Давиденко Наталя Володимирівна Музичний керівник ДНЗ "Малятко"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід