Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


УКРАЇНСЬКА МОВА 10-11 класи Рівень стандарту Програма для загальноосвітніх навчальних закладів із навчанням молдовською мовою.2016

0

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
Українська мова як державна мова України є обов’язковим предметом вивчення в загальноосвітніх навчальних закладах.
Мета курсу української мови у школах України з національними мовами навчання полягає головним чином у виробленні в учнів мовленнєвих (комунікативних) умінь і навичок для майбутньої освітньої та суспільної діяльності. Такі уміння стануть навичками лише за умови постійного збагачення індивідуального словника та належних знань лексичної і граматичної систем української мови, їх особливостей у порівнянні з рідною національною мовою учня.
На виконання саме цих завдань спрямована програма рівня стандарту для загальноосвітніх навчальних закладів з молдовською мовою навчання (10-11 класи), укладена відповідно до вимог Закону України «Про загальну середню освіту», Державного стандарту базової та повної загальної середньої освіти у його сучасній редакції, Концепції профільного навчання в старшій школі і скоригована відповідно до змісту чинної програми для загальноосвітніх навчальних закладів з румунською та молдовською мовами навчання «Українська мова. 10-11 класи. Рівень стандарту» (за редакцією Н.Д. Бабич, 2010).

Автор: 

МОНУ

Отримати сертифікат

Користувацький вхід