Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Інформаційний монопроект зукраїнського ділового мовлення "Візитна картка як одна з форм протокольних відносин"

1

Для організації роботи учнів на уроці обрано метод проектів, який сприяє актуалізації знань, умінь, навичок учнів та їх практичному використанні у взаємодії із суспільством. Він стимулює потреби учнів у самореалізації, самовираженні, в творчій особистісно та суспільно значимій діяльності, дозволяє поєднувати в педагогічному процесі колективне та індивідуальне. Використання цього методу сприяє всебічному розвитку особистості як педагога, так і учнів, якісній організації навчально-виховного процесу.
В основі методу лежить проблемне навчання. Робота учнів зумовлена проблемно-пошуковою діяльністю. Для того щоб розкрити питання уроку, учням доведеться знайти, проаналізувати та систематизувати багато джерел інформації. А створення презентацій для представлення результатів вимагає певних знань, умінь і навичок роботи з інформаційними системами. В даному випадку активність учнів буде домінуючою, а викладач виконує функцію консультанта, координатора дій учнів. Важливо, щоб зібрана учнями інформація була не тільки цікавою, але й мала практичне застосування, тобто була підкріплена певними фактами, доказами.

Автор: 

Луценко Ольга Вікторівна учитель української мови, методист Вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету

Отримати сертифікат

Користувацький вхід