Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Рентгенівське випромінювання. Роботи І.П.Пулюя. Електромагнітні випромінювання різних довжин хвиль.

0

prezentacyya_rentgen.gif
МЕТА:
Сформувати в учнів знання про властивості і застосування рентгенівського випромінювання; розвивати в них уявлення про практику як основу і мету пізнання; ознайомити учнів з роллю І.П.Пулюя у дослідженнях катодних променів.
Узагальнити і систематизувати знання про різні види електромагнітного випромінювання; показати, що властивості випромінювань обумовлюють багато різних можливостей їх застосування у вирішенні екологічних проблем; розглянути шкалу електромагнітних хвиль як віддзеркалення всього спектру електромагнітних випромінювань.
Розвивати логічне мислення учнів, уміння застосовувати знання в нових ситуаціях, уміння критично оцінювати і використовувати різноманітну інформацію. Виховувати бажання пізнавати навколишній світ, культуру спілкування в процесі проведення ділової гри.

Тип і модель уроку:
Комбінований урок з елементами проектної технології та самостійної дослідницької роботи, інформаційно-пошуковий, колективний (участь приймають всі, ділячись на групи).

Завантажити конспект уроку

Автор: 

Пономаренко Раїса Анатоліївна, вчитель Середино-Будської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 Середино-Будської районної ради Сумської області

Джерело: 

Отримати сертифікат

Користувацький вхід