Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Контрольно-підсумкове заняття з математики за ІІІ квартал для ІІ молодшої групи

0

Тема. Подорож на весняну галявину.
Мета: закріпити пройдений матеріал (ознаки предметів: форма, розмір, колір; геометричні фігури, просторові відносини, кількісний рахунок; вправляти у співвідношенні кількості предметів з наочним зображенням числа; закріпити рахунок чисел та цифровий ряд від 1 до 4; розвивати логічне мислення, кмітливість, творчу уяву, пізнавальну активність, пам’ять, увагу і мову дітей; виховувати інтерес до заняття, дружні взаємовідносини.
Матеріал та обладнання: іграшковий метелик, картина із зображенням галявини, картки для д/ігор «Порахуй та познач», «Політ метелика», «Порівняй квіти», Д/гра «Залатай килимок», «Збери букет», програвач, аудіозапис весняної мелодії.
Хід заняття
Організаційний момент. Психогімнастика.
- Діти, ви сьогодні добре спали?
- Без плачу сьогодні встали?
- Всі до мене поверніться, посміхніться.
- Гостей зібралось в нас багато, треба з ними привітатись.
- Давайте скажемо нашим гостям «Добрий день» та подаруємо їм свої чарівні посмішки.
- Скажіть, будь-ласка, яка зараз пора року?
- Які дива трапляються весною? (ознаки весни)
Сюрпризний момент. Мотивація. (Чути шурудіння)
- Ви чуєте якісь звуки? Що це?
- Давайте поглянемо.
(вихователь дістає іграшкового метелика)
- До нас в гості залетів метелик. Він запрошує нас здійснити подорож на весняну галявину.
- Потрапити туди ми зможемо на чарівному килимку. Але його потрібно залатати. Допоможете?
Д/гра «Залатай килимок»

(на кожну загадку діти викладають відповідну геометричну фігуру, характеризуючи її)
Основна частина
- Молодці. Килимок готовий. Закрийте оченята, ми вирушаємо.
- Один, два, три, килимок, на галявину нас неси.
(звучить запис весняної мелодії, перед дітьми з’являється картина галявини з квітами)
- Ось ми з вами і опинились на галявині. Що ми бачимо на ній? (квіти)
- Які квіти ми бачимо? (підсніжники, кульбабку, конвалію, тюльпан)
- Скільки квітів ми бачимо?
- Метелик пропонує нам зібрати букети квітів для наших матусь.
- Збирати ми їх будемо ось у ці вази. Вази не звичайні, а з номером. Нам потрібно вкласти букети з відповідною кількістю квіток.
Д/гра «Збери букет»
Фізкультхвилинка «Метелики»
Всі метелики кружляють
Добре крильцями махають
До таночку закликають
Ось так, ось так
До таночку закликають.
І на квіточки сідають.
Робота за столами.
Д/гра «Порівняй квіти» (вправа на порівняння множин)
Д/гра «Порахуй та познач» (робота з картками: визначення кількості предметів та позначення їх відповідною цифрою)
Д/гра «Політ метелика» (орієнтування на площині)
Підсумок заняття.
- Ми гарно помандрували з метеликом. Час повертатись назад в дитячий садок.
- Вам сподобалась подорож?
- Що сподобалось найбільше?
- Чи все вам вдалося?
- Що було важко виконувати?
- Метелик вам дуже дякує за гарну мандрівку та дарує на згадку свій портрет (роздаю дітям розфарбовки)
- Я теж хочу вас усіх похвалити. Ви сьогодні дуже гарно працювали. Молодці. Давайте поаплодуємо собі. (ситуація успіху: діти плескають в долоні)

Управління освіти Первомайської міської ради
Дошкільний навчальний заклад ясла-садок №33 «Казка»

Конспект контрольно-підсумкового заняття
з математики за ІІІ квартал
для дітей ІІ молодшої «А» групи
«Подорож на весняну галявину»

Вихователь: О.В.Середенко

Автор: 

Середенко Олена Василівна, вихователь ДНЗ №33 "Казка" м.Первомайськ, Миколаївська обл.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід


загрузка...