Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Досвід роботи класного керівника на тему «Формування національної свідомості, патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання»

0

ОПИС ДОСВІДУ
Тема досвіду: «Формування національної свідомості, патріотичних почуттів учнів засобами національно-патріотичного виховання».
Патріотичне виховання – це сфера духовного життя, яка проникає в усе, що пізнає, узнає, робить, до чого прагне, що любить і ненавидить людина, яка формується.
В.Сухомлинський
Наукова ідея досвіду
Виховати у майбутніх громадян України почуття обов'язку і поняття честі, бути ввічливим, добрим і стійким - залежно від умов життя. На цьому зосереджуються зусилля всієї системи виховання, формування особи нового типу суверенної держави

Актуальність досвіду
У сучасному житті приділяється багато уваги національної самосвідомості учнів, згуртовується колектив за допомогою колективних справ, участі у заходах, зорієнтованих на патріотичне виховання, відродження культури, традицій, збереження мови, народу.
Сьогодні в умовах величезних змін у соціальному, економічному і політичному житті України постала проблема радикальної перебудови у сфері виховання, тому передача молодому поколінню соціального досвіду, багатства духовної культури народу, його національної ментальності, своєрідності світогляду і на цій основі формування особистісних рис громадянина України: національної свідомості, розвинутої духовності, моральної, художньо-естетичної, правової, трудової, фізичної, екологічної культури, розвиток індивідуальних здібностей, таланту є найголовнішою проблемою на сьогоднішній день.

Мета досвіду
Виховання молодшого школяра як патріота України, готового самовіддано розбудовувати суверенну, демократичну, правову і соціальну державу, виявляти національну гідність, знати і цивілізовано відстоювати свої громадянські права та виконувати обов'язки. Формувати в учнів національну свідомість, моральність, художньо-естетичні смаки, правову, трудову, фізичну, екологічну культури, розвивати індивідуальні здібності, таланти.Мій досвід - це ті розробки, які накопичуються шляхом щоденних досягнень, або невдач. Маю надію, що мої напрацювання допоможуть мені й моїм вихованцям у майбутньому розв’язувати складні життєві ситуації, та допоможуть уникнути непорозумінь.

Автор: 

Глушаниця Оксана Іванівна
вчитель початкових класів,
"спеціаліст першої категорії”,
Томаківської загальноосвітньої школа І – ІІІ ступенів №1

Отримати сертифікат

Користувацький вхід