Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Урок стійкого розвитку «Моя щаслива планета". Тема. Вода - джерело життя. Чому варто берегти воду?

0

Анотація
Мета: сприяти забезпеченню стійкого розвитку особистості учня, його родини, громади, країни та всього людства через зміну власної поведінки та способу життя.
Актуальність: засвоєння учнями знань про стійкий розвиток та шляхи його досягнення для свідомого вибору способу власного життя;усвідомлення учнями необхідності збереження глобальної рівноваги та причетності кожного до проблем навколишнього середовища та життя суспільства;організація дій учнів і вироблення моделей поведінки, що відповідають потребам стійкого розвитку;формування у них ставлення до проблем стійкого розвитку як особистісно важливих, пов’язаних із власною системою цінностей, а також бажання діяти у цьому напрямі.
Інноваційність: сталий розвиток має розглядатися як універсальний та необхідний елемент повсякденного життя , тому його складові слід включати до всіх предметів і навчальних дисциплін.
Практична значимість роботи: урок спрямований вдосконалити навчальні та розвинути креативні здібності молодших школярів з різним рівнем навчальних можливостей через вирішення різнорівневих та творчих завдань. Теоретичні знання впроваджено в практику роботи, спираючись на інноваційні педагогічні технології навчання та виховання, індивідуальні та вікові особливості учнів, а також сформовані основні ключові компетентності.

Автор: 

ПІБ: Глушаниця Оксана Іванівна
Місце та досвід роботи: Томаківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1,
Спеціаліст “ І категорії”,
педагогічний стаж 15 років
Контактні дані:
E-mail: [email protected]
Телефон: 0961813342

Отримати сертифікат

Користувацький вхід