Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


• Семінар практикум «Лабораторія психології дошкільника: діалог науки і практики»

0

Методична розробка призначена для просвітницької роботи з педагогами та батьками по проблемі організації навчально – виховного процесу з урахуванням вікових особливостей мотивів та поведінки дошкільника. Досвідчені, вдумливі батьки, педагоги у своїй взаємодії з дитиною виходять з того, що кризові періоди виникають неодмінно і не так важко дорослому у цей період спілкуватися з дитиною, як їй із собою та іншими людьми. Дорослі повинні весь час відкривати нові можливості дитини, створювати умови для їх розвитку, визнавати і підтримувати ці переваги, поступово навчаючи аналізувати свої можливості, бачити помилки і прагнути виправити їх. Нестійкий тип дитини формується за недостатньої уваги до її виховання, тому необхідно, щоб дитина більшість часу займалася цікавою і корисною справою, а спілкування з однолітками було змістовним і рівноправним.
Тож головна мета розробки – ознайомлення педагогів та батьків з особливостями мотивів поведінки дошкільників на різних вікових етапах дошкільного дитинства. Надання матеріалу для організації просвітницької роботи з батьками.
Розробка містить інформацію про сенситивні особливості поведінки дошкільника вправи, тести, ситуації, стендову інформацію для поповнення пед. скарбнички роботи з батьками, які дозволяють розкрити матеріал у цікавій та доступній формі, слухачам перевірити свої знання з даного питання.

Автор: 

Кравченко Олена Василівна практичний психолог ДНЗ№8 "Світлячок" м.Лисичанськ

Джерело: 

1. Невгамовні чомучки. Психологічні особливості дітей дошкільного віку. 4-5 роки життя/авт.-уклад. О.С. Нурєєва, З.І. Шейнфельд.; - Х.: Вид. група «Основа»: «Тріада+», 2008. – 253, [3] с.
2. Незабаром до школи. Психологічні особливості дітей дошкільного віку. 6-й рік життя/уклад. О.А.Дмітрієва. - Х.: Вид. група «Основа», 2009. – 189, [3] с.
3. Психофізіологія раннього дитинства. – К.:Вид.дім «Шкільний світ»: Вид. Л. Галіцина. – 2006. 120с.
4. Психофізіологія дітей 6 року життя. – К.: Шк. світ, 2007. – 128с.
5. Психофізіологія шестирічних першокласників і адаптація до школи. - К.: Шк. світ, 2010. – 128с.
6. Супровід розвитку дітей раннього віку/ Тетяна Гурковська. - - К.: Шк. світ, 2011. – 128с.
7. Таємниці адаптації. Психологічні особливості дітей дошкільного віку. Третій рік життя [Текст]/ав авт.-уклад. О.С. Нурєєва, З.І. Шейнфельд.; - Х.: Вид. група «Основа»: «Тріада+», 2008. – 160с.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід