Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


ЗБАГАЧУЄМО СЛОВНИК РОБОТА НАД ЗБАГАЧЕННЯМ, УТОЧНЕННЯМ І АКТИВІЗАЦІЄЮ СЛОВНИКА

0

ЗБАГАЧУЄМО СЛОВНИК

РОБОТА НАД ЗБАГАЧЕННЯМ, УТОЧНЕННЯМ І АКТИВІЗАЦІЄЮ СЛОВНИКА
Інтерес до особистостей, котрі не просто «виживають» у сучасному світі, що швидко змінюється, а ще й досягають успіху, особистостей з особливою точкою зору, які вміють щоразу по-новому. - творчо! ¬підійти до чергової несподіваної ситуації, спілкуватися з людьми, завжди різними і неповторними - цей інтерес привів до необхідності з'ясувати, чим же відрізняються «переможці» від усіх інших людей.
Чим же відрізняється їх мислення, чому іхні думки не «метушаться» В пошуках правильного рішення, а знаходять його швидко й точно?
Вчені-психологи, що спостерігали за великими групами, починаючи з дитячого віку, дійшли висновку: щоб досягти успіху в житті, «зробити кар'єру», треба з дитинства розвивати зв'язне мовлення.
Його можна розвивати так само, як й інші навички, застосовуючи вправи на розвиток мовлення на кожному уроці. Завдяки ім діти активно розвиваються, швидко та природно засвоюють принципи і при¬йоми розвитку мовлення.
Найскладніше - знайти форму викладу матеріалу, доступну для кожного віку.
Практичний досвід засвідчує, що висловити свої думки, почуття, переконання дітям важко. Часом вони зовсім не здатні сформулювати висловлювання, тому що не розвинуте Їхнє мовлення. Переважно завдання розвитку мовлення розв 'язується ізольовано від інших навчально-виховних завдань, фрагмен¬тарно та безсистемно, не охоплюючи різних рівнів мови - фонетичного, граматичного, лексичного.
Тому і виникла потреба створити комплекс вправ для розвитку зв'язного мовлення, що сприяв би формуванню у дітей уявлення про мову як про єдину сукупність знаків, граматичних форм і норм, про мовлення як процес вираження своіх думок у фонетично, лексично і граматично правильній формі.

Автор: 

Ткаченко Наталя Миколаївна

Отримати сертифікат

Користувацький вхід