Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


«Служу … на славу імені України» Презентація книги Яреми Гояна «Пророк» Колективний проект

1

У нову добу становлення української державності перед нами відкриваються все нові й нові імена великих достойників нашої багатостраждальної нації, вірних синів і дочок народу України.
Могутня постать Кобзаря рідна і близька серцю кожного українця. Адже саме цьому велетові духу вдалося виразити прекрасну душу свого народу, сказати на весь світ про його страждання, мрії, красу. Для України Шевченко – найвищий світоч її духовності, символ безсмертя нашої нації. До його могутнього образу звертаються митці різних поколінь, щоразу відкриваючи якусь нову грань в його незвичайній особистості, у його багатогранній творчості. І кожна така спроба приводить до знахідок, якщо робиться вона людиною, щиро зацікавленою і талановитою.
Світова Шевченкіана нещодавно поповнилася ще одним цікавим художнім дослідженням. У світ вийшла книга Яреми Гояна „Пророк”. Це твір є цікавим мистецьким явищем. Велика заслуга митця в тому, що він багато років сумлінно й наполегливо збирав документи про ілюстрації народного художника Василя Касіяна до творів Т.Шевченка і зумів об’єднати їх в одній книзі, показавши, як все життя митця було покладено на дослідження і творення величі Великого Кобзаря.
Презентація „Пророка” Яреми Гояна – це погляд на життєвий і творчий шлях Т.Шевченка, жертовне прагнення служити рідному народові через творчість академіка Василя Касіяна, можливість ознайомитися з мистецькою спадщиною народного художника, зокрема його Шевченкіаною, зустрітися з автором книги „Пророк”, директором видавництва „Веселка” Яремою Гояном.
Матеріали цього проекту будуть вдало доповнювати програмовий матеріал при вивченні літератури.

Автор: 

Виконали учні 11 –А класу
Керівник проекту
Баришенко Лариса Іванівна, вчитель української мови та літератури Бородянської спеціалізованої школи-загальноосвітнього закладу І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням окремих предметів

Отримати сертифікат

Користувацький вхід