Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


«Психолого-педагогічний супровід обдарованих та здібних дітей у сільській школі» (діагностично-розвивальна програма)

0
Діагностично-розвивальна програма «Психолого-педагогічний супровід обдарованих та здібних дітей у сільській школі» спрямована на виявлення обдарованих учнів, що навчаються у сільських школах та створення оптимальних умов для розвитку їх природних можливостей та адаптації до життя в суспільстві. Програма розрахована на випускників школи І ступеня.
Для виявлення “обдарованої дитини” в сільській школі програмою передбачено застосування комплексу діагностичних методик, простих в застосуванні та обробці, що не потребують спеціальних технічних умов та матеріальних затрат. Використання не вимагає спеціальної підготовки вчителя.
Ці методики спрямовані на визначення рівня загальних, спеціальних, здібностей, лінгвістичних, математичних та творчих здібностей дітей віком 10-12 років.
Спеціально підібрані анкети для батьків, вчителів доповнюють інформацію про дітей спостереженнями на уроках, в позаурочний час та в домашніх умовах.
Дана програма буде корисна класоводам, класним керівникам, працівникам психологічної служби, заступникам директорів шкіл з навчально-виховної роботи.
Автор: 

Коваленко Марина Анатоліївна, методист районного методичного кабінету відділу освіти Таращанської районної державної адміністрації

Отримати сертифікат

Користувацький вхід