Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Урок-ярмарок у 7 класі. Числівники кількісні та порядкові, складені, їх відмінювання і правопис

1

Анотація
Урок-ярмарок у 7 класі на тему «Числівники кількісні та порядкові, складені, їх відмінювання і правопис» складено вчителем української мови та літератури Софіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Феник Аллою Іванівною.
Мета уроку: узагальнити та систематизувати вивчене про кількісні і порядкові числівники; удосконалювати уміння та навички учнів визначати групу числівників за значенням, будовою; розвивати творчі здібності дітей; виховувати патріотичні почуття.
На уроці діти вирушають в уявну подорож на незвичайний ярмарок, який відбувається з нагоди вивчення його величності Числівника. Семикласники мають виявити свої знання з вивченого про числівник як частину мови,вдало прицінитися, сторгуватися, скупитися.
На уроці учитель використала різні інтерактивні методи та цікаві завдання: «Мозковий штурм», розподільний диктант у формі гри «Я – учитель», «Аукціон знавців народної мудрості», конкурс «Загадкова лілея», інсценізація гуморески «На базарі», пояснювальний диктант у формі цікавої розповіді про те, як у 18 столітті відбувалися ярмарки у стародавнійСофіївці.

Автор: 

Феник Алла Іванівна,учитель української мови та літератури, Софіївська загольноосвітня школа I-III ступенів №1

Отримати сертифікат

Користувацький вхід