Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


9 червня – Тренінг "Ейдетика як інструмент розвитку пам’яті в сучасній школі. Таємниці успішності учнів та вчителів української школи ейдетики"

0

Програма корисна викладачам та акцентує увагу слухачів на дискусійних, найбільш гострих питаннях, пов’язаних із застосуванням інноваційних і традиційних методів, прийомів і форм навчання. Вона сприяє підвищенню мотивації слухача до творчого пошуку, фахового зростання, акцентує увагу на новітніх формах відношення до своїх можливостей.

Тренер: Євген Всеволодович Антощук — засновник Української школи ейдетики, Почесний доктор педагогічних наук Академії російських енциклопедій; автор рубрики «Швидка педагогічна допомога» і понад трьох десятків публікацій видавництва «Шкільний світ» у виданнях «Початкова освіта», «Завуч», «Психолог», «Шкільний світ».

Мета:

ознайомити слухачів курсів з інноваціями у сфері методики сприйняття інформації;
формувати у слухачів курсів початкові професійно-методичні вміння;
стимулювати науково-методичну творчість слухачів, прагнення до вдосконалення власної майстерності.
Сприймається і запам’ятовується лише та інформація, яка засвоюється легко, із задоволенням. Таке засвоєння інформації відбувається завдяки методам ейдетики.

Методики ейдетики різноманітні: на запам’ятовування слів (зокрема й іншомовних), цифр, облич, імен, віршів, прозових текстів, номерів телефонів тощо. Завдяки застосуванню цих методик розвиваються відчуття дотику, нюху, смаку; сприймання кольору, форми; довільна увага; тактильна, нюхова, зорова, слухова пам’ять; вербальне та невербальне мислення; відтворювальна і творча уява й мовлення.

В «Українській школі ейдетики Євгена Антощука» за дві години тренінгу учасники засвоюють інформацію, що дорівнює тижню навчання у старших класах школи. Спілкування учасників щире, відверте, емоційно забарвлене.

Програма

I блок. 10.00 — 12.30

Початкове тестування стану пам’яті, швидкого читання та риторичних здібностей.
Обговорення результатів тестування.
Методичні вправи та напрацювання початкових умінь.
11.15 — 11.20 — Перерва.

12.30 — 13.00 — Обід.

14.20 — 14.25 — Перерва.

II блок. 13.00 — 16.00

Методичні вправи та напрацювання початкових умінь.
Кінцеве тестування та обговорення надбаних знань та умінь.
За бажанням Ви можете придбати авторські книжки та CD-диски – тренажери.

Щоб зареєструватися, надішліть листа (у довільній формі) на [email protected] або SMS на номер (067) 316–90–15 з текстом «Ейдетика».

Умови участі: 100 % оплата до початку навчання.

Вартість тренінгу складає 300,00 грн.

Після закінчення тренінгу слухачі отримують сертифікат.

Місце проведення: видавництво «Шкільний світ», м. Київ,вул. Тимірязєвська, 2, 5-й пов.

Їхати від ст. метро «Арсенальна» № 62-А або від ст. метро «Вокзальна» № 14-Тр чи № 534-мт (14-Тр) до зупинки «Ботанічний сад».

Автор: 

Шкільний світ

Отримати сертифікат

Користувацький вхід