Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Сучасні технології у викладанні гуманітарних дисциплін

Давайте обмінюватися думками з приводу новинок літератури і тих, які з являються в голові. Ще мене цікавлять ті викладачі і їхні ідеї щодо застосування методики Альтшуллера в філології. Буду рада співпрацювати не тільки по компу. а й особисто.Головна проблема, над якою я працюю багато років, - це розвиток творчих здібностей. Я прийшла до висновку, що 90 відсотків учнів можна навчити виразно читати, віршувати. Для чого мені це необхідно?
Віршування - це найкращий спосіб навчити людину мислити одночасно і логічно,і творчо. Окрім того, вони використовують як синтез, так і аналіз.Значить, формується особистість, яка здатна застосовувати себе в необхідному місці в необхідній ролі - компетентна.Про виразне, а часто художнє читання, я думаю, говорити нічого.Головне починати треба з 5 класу з уроку в урок.
Я працюю в профільному 10 класі, де всі діти мають відповідну дикцію. Двоє вступило В МАН - літературна творчість і журналістика.
Одна моя учениця - Мілєвська Нататалія - мала ІІ місце в області в МАН,Іі ІІ місця в області в ін. творчих конкурсах. Чудовими поетами вважаю своїх учнів Чернявського Олександра(Київський університет культури,гран-прі "Золотий Орфей", переможець республіканського конкурсу),Мілєвску Наталію, Ігнатенко Лілію, Мердак Антоніну, Чудлю Ірину, Ковальчик Антоніну,Філь Анну(студенти та випускники Миколаївського національного університету). Ця інформація для підтвердження реальності.
Теоретичний матеріал формую у вгляді схем з веденням учнями власних довідничків:одного з 5 по 11 клас.
Спілкуймося!Ми того варті!!!!

Скиньте запитання, можливо разом знайдемо відповіді

Отримати сертифікат

Користувацький вхід