Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Реформування ліберальної економіки в концепціях супротивників

0

У всі часи були люди, які мріяли про краще життя для людства і вірили в можливість такого життя. Вони критично ставилися до дійсності свого часу, намагалися з нею боротися. Вони аналізували і критикували соціально-економічний лад сучасного їм суспільства. Ці люди не тільки пропонували перевлаштувати суспільство, але й намагалися придумати і обгрунтувати більш справедливий і гуманний лад. Їх ідей виходять за межі політичної економії, але, безсумнівно, грають важливу роль в цій науці.
Соціалістичні ідеї розглядалися авторами у багатьох творах XVI-XVIII ст., Різних за своїм науковим і літературним особливостям. Це була тільки передісторія утопічного соціалізму. Класичний же період цього напрямку відноситься до першої половини XIX століття.
До цього часу буржуазні відносини були досить розвинені, щоб вони могли викликати критику капіталізму. У той же час протилежність між буржуазією і пролетаріатом представлялася як конфлікт між багатством і бідністю. Тому тоді ще не було умов для виникнення наукового соціалізму. Утопічний соціалізм досяг своїх висот у працях таких мислителів, як Сен-Сімон, Фур'є, Оуен.

Автор: 

невідомий

Отримати сертифікат

Користувацький вхід