Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Складання розповіді-роздуму «Що я знаю про звірів?

0

КОНСПЕКТ КОМПЛЕКСНОГО ЗАНЯТТЯ
Сюжетно – ігрове, тематичне, групове
«Складання розповіді-роздуму «Що я знаю про звірів?»
(Старша група)
Програмовий зміст: Розширити знання дітей про диких звірів: їх зовнішній вигляд, характерні ознаки, спосіб життя та харчування. Узагальнити поняття про їх домівки. Закріпити знання про особливості поведінки звірів. Зв’язне мовлення: Вдосконалювати вміння складати розповідь-роздум про звірів, згідно запропонованої моделі та зразка вихователя. Формувати комунікативну компетентність. Вправляти у висловлюванні стверджень або заперечень.
Лексика: активізувати словник словами - ознаками звірів, уточнити знання про слова–назви домівок лісових мешканців. Актуалізувати знання дітей про аргументативну лексику (я думаю…., на мій погляд…, мені здається…)
Граматика: розвивати вміння дітей складати складнопідрядні речення зі сполучниками «бо», «тому що», та речення із вставними словами «на мою думку», «по-перше», «по-друге», «отже». Вправляти в утворенні присвійних прикметників, складних слів, узгоджувати слова у реченні у роді, числі, відмінку.
Розвивати мислення, увагу, пам’ять, граматичні вміння, мову, слух, уявлення про етичні правила поведінки дитини під час бесіди, суперечки.
Виховувати розсудливість, уважність, чуйне ставлення до рідної природи.

Автор: 

Панасюк Лариса Анатоліївна

Отримати сертифікат

Користувацький вхід