Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Географічна вікторина для учнів 7 класу «Материки і океани»

0

Географічга вікторина для учнів 7 класу сприяє поглибленню знань про природу материків і океанів, розвиток логічного, аналітичного, творчого мислення, пам’яті і уваги, поглиблення навичок роботи з картою, виховання пізнавального інтересу і зацікавленості у вивченні географії. Вікторина складається з п’яти турів:
1 тур
Вказати правильність чи помилковість твердження. Необхідно відповісти , по можливості, на максимальну кількість запитань за 1 хвилину. За правильну відповідь команда отримує 1 бал.
2 тур
Дати правильну відповідь на запитання, вказавши назву об’єкта або ім’я персони.
За кожну правильну відповідь команда отримує 1 бал.
З тур
В кожному питанні - 3 підказки. Правильна відповідь з першої підказки оцінюється в 3
бали, з другої підказки - 2 бали, з третьої – І бал.
4 тур
Кожна команда обирає одного представника, який за допомогою жестів та міміки пояснює своїй команді характерні ознаки об’єкта чи явища, що дістається йому при жеребкуванні. Судді оцінюють правильність відповідей команд (1 бал за правильну відповідь), швидкість виконання і артистизм учасника (додаткові бали).
5 тур
Кожна команда задає суперникам по три заздалегідь підготовлених питання на логічне мислення. Час на підготовку відповіді – 1 хвилина. Судді оцінюють правильну відповідь в 3 бали, а також оригінальність запитань (1 бал команді, яка підготувала краще запитання).

Автор: 

Семенов Андрій Миколайович. Учитель загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів сел. Дробишеве Краснолиманської міської ради Донецької області.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід