Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Незнайомі люди. Хто вони? Правила поведінки під час зустрічі з незнайомими людьми. Правила поводження з ключами від свого помешкання. Що робити, якщо загублено ключі від вашого помешкання.

0

Анотація

Вашій увазі пропонуються розгорнуті конспекти уроків з курсу “Основи безпеки життєдіяльності ”, зміст яких відповідає програмі для загальноосвітніх шкіл.
Конспекти містять матеріал з правил дорожнього руху, пожежної безпеки, цивільної оборони і особистої безпеки, радіаційної безпеки та інших питань безпеки життєдіяльності, який буде корисним для підготовки і проведення уроків з даного предмета.
Пропонований матеріал стане в пригоді учням для засвоєння знань, умінь, навичок, що необхідні кожній людині для збереження життя і здоров’я, надання першої допомоги потерпілим.
Пропонуються зразки бесід, таблиці, схеми, система практичних робіт, цікаві завдання, ігри, інсценізації. Додатки до уроків містять казки, оповідання, вірші, загадки, кросворди, прислів’я, які дають можливість краще, швидше та якісніше набути знань та навичок при вивчені даного предмета.

Автор: 

Охота Інна Василівна, вчитель початкових класів, навчально-виховний комплекс

Отримати сертифікат

Користувацький вхід