Від партнерів


Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Збірник тестів з дисципліни "Загальна електротехніка з основами електроніки"

0

У збірнику наведені тестові завдання закритої форми: тести репродуктивного характеру – з однією правильною відповіддю, тести на відповідність (логічні пари), як один із видів контролю для перевірки рівня сформованості знань і вмінь студентів, розроблені відповідно до методичних рекомендацій Міністерства освіти і науки України щодо використання тестових технологій у навчальному процесі.
Подані тестові завдання застосовуються для узагальнення, систематизації, закріплення теоретичних положень, законів, явищ курсу електротехніки, а також умінь застосовувати формули для обчислення параметрів електричного кола, читати схеми, діаграми.
Матеріали збірника можуть бути використані студентами для самостійної підготовки до екзамену, а викладачами – в підготовці та проведенні якісного контролю самостійної діяльності студентів на лекційних та лабораторних заняттях.
Пропонований збірник тестів призначений для викладачів електротехніки вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, професійних ліцеїв, керівників методичних об’єднань (матеріали для олімпіад) та майбутніх фахівців напрямів: «Машинобудування», «Автомобільний транспорт»: техніків-технологів, техніків-механіків, інженерів з безпеки руху.
Він стане в нагоді і для всіх студентів, які вивчають курс загальної електротехніки з основами електроніки незалежно від виду навчального закладу та спеціальності.

Автор: 

Нехаєнко Наталія Миколаївна, викладач електротехніки, Лозівська філія Харківського автомобільно-дорожнього технікуму

Отримати сертифікат

Користувацький вхід