Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Здоров’я природи – здоров’я людини.

0

сформувати почуття особистої причетності до збереження природних багатств: відповідальне ставлення до природних ресурсів і багатств; ощадливе використання енергоносіїв; формування екологічної культури; навички безпечної поведінки в природі; потреба в оздоровленні довкілля та участь у природоохоронній діяльності; виховувати громадянську відповідальність за стан навколишнього середовища, за майбутнє людей, які повинні мати можливість використовувати ті ж ресурси, якими ми користуємося зараз.
Людина — це біологічна істота, тому всі природні фактори та умови, у яких вона живе, впливають на її здоров'я. Активна трудова діяльність упродовж багатьох тисяч років розвинула й ускладнила взаємозв'язок людини і природи. Лише шляхом пристосування до навколишнього середовища людина залишається жити на Землі. Сьогодні природне середовище, в якому діє людина, змінюється швидше порівняно з адаптивністю людини, що негативно відбивається на ЇЇ здоров'ї.
Покоління наших предків жили в тісному спілкуванні з природою. Уклад життя та праці був синхронним із природними режимами. Кожна пора року мала притаманні тільки їй трудову налаштованість і режим життя. Проблема здоров'я людини вирішувалась досить ефективно і просто. Це пояснюється тим, що культура здоров'я складалась в індивідуальній свідомості особистості поступово, під впливом природних умов життя і була важливим елементом загальної культури людини.
Нині вся сукупність факторів діяльності людини, які негативно впливають на її здоров'я, вимагає іншого підходу до проблеми формування здоров'я. Умови життя та праці сучасної людини, безперечно, покращились, але наслідки цього далеко не однозначні.
Людина серйозно впливає на природу завдяки своїй господарській діяльності. Вона активно втручається в природне середовище, живучи в ньому й використовуючи природні ресурси для своїх потреб. Важли¬во, щоб людина використовувала природу раціонально.

Автор: 

Митник Алла Миколаївна

Джерело: 

pidruchniki.com/15970122/meditsina/vpliv_ekologichnih_faktoriv_zdorovyalyudini
kafedam.pp.ua/4054-yak-lyudina-vplivaye-na-prirodu.html
olympica.com.ua/687227-pozitivnijj-i-negativnijj-vpliv-lyudini-na-navkolishneh-seredovishhe.html
ukrreferat.com/index.php?referat=52250&pg=6
disted.edu.vn.ua/courses/learn/2843
narodna-osvita.com.ua › Природознавство
ukrpryroda.org/2012/07/50.html

Отримати сертифікат

Користувацький вхід