Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Використання ігрових методів на уроках російської мови та зарубіжної літератури з метою активізації пізнавальної активності і розвитку інтелектуального мислення учнів

0

У даній роботі представлено матеріали щодо використання ігрових методів на уроках російської мови та зарубіжної літератури з метою активізації пізнавальної активності і розвитку інтелектуального мислення учнів. Розкривається нетрадиційні підходи у проведенні уроків з цих предметів, що створють умови для високоякісного засвоєння навчального матеріалу, розвитку інтелектуальних, творчих здібностей учнів, виховання гармонійної особистості, підготовки учнів до життя у розвиненому інформаційному середовищі. Застосовуються різноманітні ігри на уроках, які дають змогу стимулювати як пізнавальну, так і творчу активність школярів; під час гри між учнями відбувається обмін знаннями і наявним практичним досвідом; у грі створюється позитивний емоційний настрій учнів, що сприяє більш ефективному вирішенню поставлених навчально – виховних завдань; за допомогою гри є можливість значно підвищити їх значущість і дієвість; гра значною мірою сприяє формуванню моральних відносин, оскільки вона передбачає як особисте, так і групове та колективне обговорення та розв’язання проблеми.
Уроки розроблені згідно з вимогами чинної навчальної програми для загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженої Міністерством освіти і науки України.
Рекомендується для використання учителями російської мови та зарубіжної літератури.

Автор: 

Іщенко Ольга Володимирівна, вчитель російської мови та зарубіжної літератури, спеціаліст. Запорізька загальноосвітня школа № 87

Джерело: 

1. Богосвятська А.І. Сучасні типи уроків світової літератури: пошук, натхнення, фантазія / А.І. Богосвятська // Зарубіжна література в школах України. - 2011. - №10. - С. 37 - 41.
2. Кутішенко В. П. Вікова та педагогічна психологія (курс лекцій). 2-ге вид.: Навч. посіб./ В.П. Кутішенко - К.: Центр учбової літератури, 2010. - 128с.
3. Шашина В.П. Методика игрового общения [Учебное пособие] / В.П. Шашина. - М.: Феникс, 2005. - 288с.
4. Пасічник Є.А. Методика викладання української літератури в середніх навчальних закладах: Навчальний посібник для студентів вищих закладів освіти / Євгеній Андрійович Пасічник. - К.: Ленвіт, 2000. - 384 с.
5. Енциклопедія педагогічних технологій та інновацій / автор-укладач Н.П. Наволокова.-Х.:Основа,2009.-176

Отримати сертифікат

Користувацький вхід