Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Запрошуємо 20 квітня на засідання клубу «Дошкілля». Тема: «Вчимося відчувати світ та створюємо простір любові»

20 квітня 2012 р. у Київському мiському Будинку вчителя (вул. Володимирська, 57, молодіжна зала, 14.00) вiдбудеться чергове засiдання клубу «Дошкiлля». Тема — «ВЧИМОСЯ ВІДЧУВАТИ СВІТ ТА СТВОРЮЄМО ПРОСТІР ЛЮБОВІ».

Гості клубу: Олена Рог, письменник, журналіст, колумніст, автор книг «Подарок судьбы», «Амнезия», «Счастье мое луковое», «Люди-бренды», «О светлячках и хьюмидорах», «Дороже золота и нефти»; Ігор Судак, письменник, художник, член Російського філософського товариства Російської Академії наук.

Разом із нами гостей запрошує Віра Любарова, викладач Університетського коледжу Київського університету імені Бориса Грінченка, член НСЖУ.

На засіданні клубу відбудеться творча зустріч «ПРО ЛЮБОВ І БІЛЬШЕ НІ ПРО ЩО»

От як про неї розповідає Олена Рог.

Суспільства як такого не існує. Є лише жінки і чоловіки. І ті, й інші хочуть бути коханими і щасливими.

Можна навчитися займатися любов’ю, але не любити. Знати, що потрібно для щастя, але не зуміти стати щасливим. Для цього треба, щоб зійшлися зірки і люди.

Ми будуємо дім, бізнес і стосунки із близькими. І якщо інструкцій із будування і бізнес-планів повно, то витончені стосунки із протилежною статтю доводиться вибудовувати самому, керуючись інтуїцією та індивідуальним підходом. Крок за кроком, цеглинка за цеглинкою. Словом, справою і почуттям.

У нас не вчать любові. Тому всі ми самоучки. Діємо за шаблоном — як у людей або за традицією — як у батьків. Адже, за великим рахунком, головне призначення людини — не стати багатим і відомим, а прожити життя у любові.

Ми вестимемо мову про те, що не продається: про любов і самотність, про щастя і покликання. Про те, як складно зустріти близького і рідного, а зустрівши, як важко пронести і зберегти своє почуття.

Олена Рог — широко відома серед аматорів душевної прози. Саме на сторінках її книжок ми знаходимо, що вона не любить кави без кофеїну, фільмів без сценарію, книжок без сюжету. Їй так подобається тут і зараз, щоб усе було ясно і зрозуміло: орел або решка, король або пішак. Вона вважає, що краще голосно сміятися або загадково мовчати, аніж тихо сваритися або говорити невпопад. Вона за все справжнє, бо вважає, хто спробував, той і знає.

Ігор Судак — автор багатьох відомих анекдотів про Штірліца, які вже стали класикою гумору.Його оригінальне, філософські-іронічне ставлення до життя відбилося у мальовничих картинах. На засіданні клубу він ознайомить Вас зі своїми роботами. Також Ви заглибитесь у філософський зміст його картин, будете розмірковувати разом із художником над конкретною роботою автора.

Роздуми Олени Рог даємо в авторскому варіанті.

О кризисе. Наступила эра гламура и пиара. И нас убедили, что Титаник —это аттракцион, Мадонна — это певица, Моцарт — конфеты, а глобус — торговый центр. Никто не заметил подмену понятий. Мы почти поверили, что все можно купить и продать. Гимн пошлости и мещанству звучал отовсюду. И это был живой звук. И вдруг пришел он. Вездесущий, циничный и безжалостный Кризис. Он посмеялся над нашими планами и растоптал наши надежды. Предъявил претензии и выставил счет.

О деньгах. Деньги — единая мера ценности и шкала стоимости. Товаров и людей. Компактная и устойчивая. Ценности всего мира можно купить за деньги. Деньгами меряется сила государства и степень важности человека. Однако можно научиться хорошо зарабатывать, но не научиться хорошо жить. Иметь больше вещей, но меньше ими пользоваться. Получить миллион, но так и не стать миллионером.

О писателях. Пособий, как стать великим писателем, — нет. Потому что у творчества нет методики. В этом ее отличие от ремесла. Есть средний бизнес, но не среднее творчество. Среднее творчество — это провал. Творчество — это болезнь души, подобно тому, как жемчужина есть болезнь моллюска. Среди 100 тысяч моллюсков только шесть способны рождать жемчуг. Среди 100 тысяч писателей только избранные могут сотворить шедевр.

О нас. Мы все очень разные. Кто-то верит в деньги, а кто-то в высшую справедливость.

Кого-то волнует уровень жизни, а кого-то — уровень коррупции.

Одних уровень воды в речке, а других — уровень холестерина в крови.

Для кого-то прима в пачке — это балерина, а для кого-то — сигарета.

Одни проклинают темноту, другие — зажигают свечи.

Більше про гостей клубу Ви можете дізнатися за посиланнями:

http://mayakovskiylib.wordpress.com/2011/05/30/рекомендация-№2-елена-рог-о-светлячка-2/
http://www.7continent.com.ua/ru/statyi/id/114/index.html
http://www.proza.ru/2011/12/15/1011

Отримати сертифікат

Користувацький вхід