Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Тести біологія 7 клас за новою програмою частина 3 (по 16-22 параграфі)

0
testy_biolohiya_7_klas_chastyna_3.png

Тест складений у програмі iSpring QuizMaker 8. Для перевірки знань використовуються запитання різної складності та різних типів (так чи ні, вкажіть послідовність, вибір однієї правильної відповіді, вибір декількох правильних відповідей, вставка пропущеного слова та ін.).

Пройти онлайн
Скачати для проходження на своєму ПК (тест має запуститися на будь-якому комп’ютері, оскільки файлом є програма *exe. Тобто тести автономні і ніяких додатковх програм не потребують, копіюєте на ПК, запускаєте і проходите). Після закінчення тесту учні повинні повідомити про результат, оскільки після закриття всі результати анулюються. Майже до кожного запитання є зображення, збільшити яке можна клацнувши на кнопку збільшення як на малюнку нижче:

zoom.jpg

Результат показується у вигляді % та балів. Питання мають різний рівень складності і відповідно різну кількість балів. Оцінку досить легко розрахувати по 12 бальній системі. Максимальна кількість можливих балів — 295. Отож 1 це 24,6 балів, 2 — 49,2 бали і так далі. Кількість набраних балів ділимо на 24,6 і виходить оцінка (наприклад, 250/24,6=10).
Обмеження по часу — 25 хв.
При складанні тесту був використаний підручник: Біологія: підручник для 7 класу (Запорожець Н.В., Черевань І.І., Воронцова І.А.) — за новою програмою.

Тести складені по темах:

  • Паразитичні черви
  • Паразитичні членистоногі
  • Тип Хордові. Безчерепні і хребетні
  • Риби. Кісткові риби
  • Хрящові риби
  • Земноводні (амфібії)
  • Плазуни (рептилії)

Якщо Ви помітили помилки, пишіть в коментарях і я їх обов’язково виправлю.

Для перевірки знань по зовнішньому вигляді та видах птахів, а також їх звичках та середовищах існування, використовуйте наступний тест.

Автор: 

Євген Миколайович

Отримати сертифікат

Користувацький вхід