Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Стратегічний менеджмент, або Як бути конкурентним?

29 квітня 2012 р., м. Київ видавництво Шкільний світ запрошуємо педагогічних працівників і керівників загальноосвітніх навчальних закладів відвідати навчання, що дасть змогу підвищити компетентність у галузі стратегічного менеджменту та прогнозування перспектив ефективного управління, а також відкриє нові можливості для кар’єрного та особистісного росту.

Заняття проводиться у формі, що поєднує практичні методики та лекційну форму подачі матеріалу, що дає змогу всім учасникам активно включитися в процес навчання.

Програма

I БЛОК. Стратегічний менеджмент.

10.00—10.50 — Стратегічний менеджмент як система. Сутність і структура системи стратегічного менеджменту, його особливості в сучасних умовах; доцільність і можливості розроблення стратегії закладу.
11.00—12.30 — Стратегічне планування. Аналіз програм розвитку закладів і установ освіти. Роль планування в управлінських системах; процес планування стратегії закладу; стадії розроблення загальної стратегії; методичний підхід до діагностики середовища; аналіз стратегічного потенціалу закладу; оцінка конкурентоспроможності закладу; визначення конкурентного статусу закладу за відносними показниками; інформаційне забезпечення конкурентного аналізу.
10.50—11.00 — Перерва.
12.30—13.00 — Обід.
14.00—14.10 — Перерва.
II БЛОК. Прогнозування ближніх і дальніх перспектив ефективного управління.
13.00—13.45 — Управління реалізацією стратегій. Зміни на стадії реалізації стратегій. Зміни в організаційній культурі. Контроль реалізації стратегічного плану. Необхідність і особливості застосування методів прогнозування.
14.00—15.45 — Сутність та забезпечення стратегічного управління. Модель стратегічного управління. Вплив структури організації на ефективність функціонування системи стратегічного управління. Організаційна культура і стиль управління. Мотивація і її роль у формуванні «стратегічної поведінки» персоналу.

Тренер: Ольга Зайченко — віце-президент Громадської організації «Академія педагогічних наук», професор кафедри загальної та практичної психології Інституту екології, економіки і права, кандидат педагогічних наук, доцент, заслужений працівник освіти України.

Щоб зареєструватися, надішліть Ваші дані (у довільній формі) на osvitamodul@gmail.com або SMS на (067) 316–90–15 з текстом «Навчання».

Умови участі: 100 % оплата до початку навчання.
Вартість модуля складає 300,00 грн.
Вартість модуля складає 250,00 грн. (для передплатників «Шкільного світу»)
Після закінчення тренінгу слухачі отримують сертифікат.
Про курс «ШКОЛА УСПІШНОГО КЕРІВНИКА» у Києві

Місце проведення: видавництво «Шкільний світ», м. Київ, вул. Тимірязєвська, 2, 5-й пов. (через прохідну Інституту проблем міцності ім. Г.С. Писаренка НАН України).

Їхати від ст. «Вокзальна» № 14-Тр, ст. метро «Печерська» № 62-А або № 14-Тр, № 534-мт (14-Тр) до зупинки «Ботанічний сад».

Отримати сертифікат

Користувацький вхід