Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Методичний бюлетень "Можливості дитячого творчого колективу в сприянні успішній соціалізації учнів в умовах школи-інтернату"

0

Соціальна адаптація – специфічна форма соціальної активності, пов’язана із входженням та приведенням об’єкта та суб’єкта особистості у відповідність до нових соціальних умов. Процес адаптації є комплексним утворенням соціального буття особистості, універсальною властивістю людини, що забезпечує засвоєння нею соціальних стандартів поведінки, ціннісних орієнтацій, гармонізацію взаємозв’язків із соціальним оточенням. Освіта та виховання здійснюється в загальноосвітніх закладах, метою яких є сприяння соціальній адаптації особистості у відкритій системі соціалізації, і розглядається як гнучкий засіб залучення сім’ї до співпраці у вихованні і розвитку дітей і підлітків, базується на історично визначених традиціях виховання особистості, створених представниками національних спільнот України: суспільних та родинних цінностях: ідеях, поглядах, переконаннях, ідеалах.
У творчому колективі розвиток і навчання особистості, формування соціального досвіду дитини здійснюються на основі її власного бажання, особистих прагнень. природних нахилів і задатків. Принципами роботи є індивідуалізація, добровільність, пріоритет виховання, співтворчість, єдність розвитку й саморозвитку, емоційна привабливість спілкування. У творчих колективах діти теж навчаються, але творчої справи за власним бажанням.

Автор: 

Грицай Оксана Дмитрівна, вчитель бандури та вокалу Шевченківської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату з поглибленим вивченням предметів гуманітарно-естетичного профілю Черкаської обласної ради

Отримати сертифікат

Користувацький вхід