Від партнерів


Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Відкрите білінгвальне заняття факультативу “Країнознавство” (німецька та англійська мови) BROADEN YOUR MIND: German-Speaking Countries / DEN GESICHTSKREIS ERWEITERN: Deutschsprachige L?nder у 10 класі

0

Відкрите білінгвальне заняття факультативу “Країнознавство” (німецька та англійська мови) BROADEN YOUR MIND: German-Speaking Countries / DEN GESICHTSKREIS ERWEITERN: Deutschsprachige L?nder у 10 класі у формі урока - гри для розвитку навичок читання та усно-мовленнєвих умінь. Країнознавчий матеріал представлений в презентації, за допомогою якої учні систематизують свої знання. Основна частина заняття проводиться у формі мовної гри «Jeopardy" - game, коли учасники повинні відповідно до отриманої інформації сформулювати і поставити питання. Для проведення релаксація задіяні творчі здібності дітей: вміння танцювати, співати і декламувати поезію. Підведення підсумків уроку проводиться у формі монологічного висловлювання в уявній ситуації «Якби у мене був шанс ...»

Автор: 

Александрова Світлана Ігорівна, учитель англійської мови Краматорської ЗОШ № 6; Перевертайло Ольга Павлівна, учитель німецької та англійської мови Краматорської ЗОШ № 6 (Донецька область)

Отримати сертифікат

Користувацький вхід