Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Опис досвіду

0

ВІДГУК
про систему роботи вчителя, який атестується
Прізвище, ім ’я, по-батькові: Лемешко Ірина Петрівна
Предмет: фізична культура.
Освітній заклад: спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5 з поглибленим вивченням окремих предметів.

Лемешко Ірина Петрівна з 2008 року працює над проблемною темою «Упровадження нетрадиційних форм навчання на уроках фізкультури». На уроках застосовує загально розвивальну образну оздоровчу гімнастику автора М.П.Малашенко. Вона заснована на виконанні імітаційних та образних вправ, поєднаних захопливим сюжетом.
В цьому навчальному році вчителька працює з учнями початкової ланки (3-4класи). Саме на уроках з дітьми такої вікової категорії вона використовує образні вправи, поєднані казковими та пригодницькими сюжетами. Вчителька має багатий досвід з питань здоров’я бережних технологій. Вона щиро ділиться досвідом з впровадження таких технологій з колегами через метод об’єднання, виступає на педагогічних радах, проводить відкриті уроки для вчителів міста, а також через методичні видання. Виконала розробку циклу уроків для 8 класу за модулем «Легка атлетика», підготувала методичні рекомендації для учнів 1-4 класів «Формування правильної постави та профілактика плоскостопості». «Методичний вісник» 2009року презентував роботи Ірини Петрівні з теми «Сюжетно-рольовий урок для 5 класу. Подорож по Маріуполю».
Лемешко І.П.- активний учасник методичного життя міста. Вона працює над впровадженням регіональної програми моніторингового дослідження «Рівень рухової активності як провідна детермінанта формування здорового способу життя дітей та молоді.»
При відвідуванні як відкритих, так і щоденних уроків Ірини Петрівни адміністрацією школи відзначається професійне, майстерне втілення теоретичних знань методичної проблеми в практичне проведення уроку. Вона представляє різноманіття форм і методів роботи, а самі уроки - це подорожі, казки, перевтілення, веселі змагання. І як результативність роботи вчительки - це не тільки розвиток основних фізичних рухових здібностей учнів (сили, спритності, гнучкості, швидкості, витривалості), а й розвиток асоціативного мислення, вміння фантазувати, формування творчої особистості.
Якість знань учнів з предмету - 91,3%. Учителька вміло працює з обдарованими дітьми. її учні неодноразові призери і переможці міських спортивних змагань. Так, у 2007році учні 8-9класів посіли II місце по футболу на призи міського голови, у 2008р. - II місці в міській естафеті.
З матеріалів досвіду роботи Лемешко І.П. слід зробити висновок, що вчителька вдумливо, творчо, сміливо вибирає і впроваджує нетрадиційні форми навчання, робить свій внесок у формування здорового покоління.

Автор: 

Лемешко Ірина Петрівна, учитель фізичного виховання, СШ №5 м.Маріуполя

Отримати сертифікат

Користувацький вхід