Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Опис досвіду

0

АНОТАЦІЯ
на матеріали досвіду роботи учителя фізичної культури спеціалізованої школи I-III ступенів №5
Лемешко Олександра Йосиповича

Лемешко Олександр Йосипович народився 14.04.1955р.. Має вищу освіту, закінчив Львівський державний інститут фізичної культури в 1977р.. Спеціальність за дипломом вчитель фізичної культури, тренер з легкої атлетики. Педагогічний стаж — 24 роки. Курси підвищення кваліфікації пройшов у 2013 р.
Олександр Йосипович — висококваліфікований педагог — фахівець, невтомний ентузіаст фізичної культури і спорту. Відмінно володіє методикою сучасного уроку фізичної культури, відпрацьовує ефективні технології урочних і позакласних форм роботи, що забазпечує умови, які сприяють розвитку стійкого інтересу учнів до предмету. Працюючи над проблемою “Застосування диференційованого та індивідуального підходів на уроках фізичної культури з урахуванням стану здоров я школярів”, вчитель вирішує завдання: навчити дітей як бути здоровими, ефективно використовувати засоби фізичної культури для збереження, укріплення та примноження власного здоров я. На своїх уроках вчитель застосовує сучасні форми і методи викладання предмета: диференційований, індивідуальний та особистісно — орієнтований підходи, проводить інтегровані уроки, також уроки з міжпредметними зв язками і з народознавчими елементами, використовує інформаційно — комунікаційні засоби навчання ( власний сайт, компьютерні технології ), музичний супровід уроків, що підвищує пізнавальний інтерес учнів до фізичної культури, стимулює не тільки фізичну, а і розумову діяльність.
Більшість учнів Олександра Йосиповича мають високий та достатній рівні засвоєння знань, умінь та навичок.
Олександр Йосипович бере активну участь у роботі методичних структур міста, ділиться досвідом з колегами, дає відкриті уроки. Його розробки надруковано у Всеукраїнському журналі “ Фізичне виховання в школах України” ( №5,6 2011р., № 4 2013р. ).
Учитель бере активну участь у різних професійних конкурсах. Переможець I міського етапу, лауреат обласного етапу Всеукраїнського конкурсу “Учитель року — 2012”.
Наполегливою працею, творчим пошуком, чуйністю Олександр Йосипович здобув заслужену повагу колег, учнів та їх батьків.

Керівник методичного об єднання СШ №5 Лутс О.К.

Автор: 

Лемешко Олександр Йосипович, учитель фізичного виховання, СШ №5 м.Маріуполя

Отримати сертифікат

Користувацький вхід