Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Урок у 4 класі "Лондон"

0

Луцюк Людмила Олександрівна працює вчителем англійської мови у загальноосвітній школі І-ІІІ ступеня с.Мильськ Рожищенського району з 2001 року.
Зарекомендувала себе як творчий, ініціативний вчитель, який володіє сучасними методами і формами роботи, активно впроваджує інноваційні технології у педагогічний процес. Має достатню методичну та теоретичну підготовку. У своїй роботі використовує передовий педагогічний досвід і досягнення психолого-педагогічної науки.
Людмила Олександрівна знає зміст і вимоги навчальних програма, сумлінно готується до кожного уроку, глибоко продумує його етапи, вміє належним чином організувати роботу учнів на уроці.
Учитель працює над проблемою «Навчання діалогічного мовлення з використанням мультимедійних засобів навчання на уроках англійської мови». Актуальність даної проблеми полягає у тому, щоб навчити кожного учня орієнтуватися в англомовному просторі, вміти формулювати свої думки, вести розмову, розвивати такі властивості особистості, які дають можливість використати знання англійської мови у діалогічному мовленні.
Зацікавленість та задоволення в учнів викликають мультимедійні засоби навчання, що набули широкого використання на уроках педагога. Це сприяє пробудженню інтересу і потреби у вивченні англійської мови, спонукає до співпраці, враховуючи при цьому індивідуальні здібності, надає можливість розкритися кожному учневі. Важлива роль при цьому належить розвитку навичок діалогічного мовлення, щоб засвідчувати не лише здатність логічно висловлювати думки, а й вільно їх інтерпретувати адекватно до мовної ситуації. Така робота сприяє формуванню вмінь учнів оцінювати свої результати, порівнювати їх з успіхами однокласників, здійснювати самоконтроль. Це виховує учнів, підвищує їхню зацікавленість в самому процесі навчання.
Саме діалогічне мовлення дає можливість розширювати предметний зміст спілкування, даючи можливість учням виходити за рамки свого контекста діяльності за рахунок різноманітних соціальних та міжособистістних ролей. Діалогічне мовлення дозволяє передбачати свій особистий досвід шляхом програвання ролей людей різних професій, інтересів, характерів. Позитивно впливає на учнів в емоційному плані, тому що педагог створює сприятлвивий психологічнй клімат на уроці.
Особливу увагу приділяє вчитель роботі з обдарованими учнями. Неодноразово учні Людмили Олександрівни були призерами районних олімпіад . окремі випускники школи пов’язали своє подальше навчання з вивченням іноземної мови. Це Романюк Ольга (ВДУ ім. Лесі Українки). Другий рік поспіль у школі проводяться конкурси знавців англійської мови «Пазл» та «Грінвіч». Відрадно, що в минулому році серед 10 учасників конкурсу «Пазл» 7 отримали дипломи (76-98% правильно виконаних завдань).
Учитель англійської мови крокує в ногу з часом. Людмила Олександрівна цікавиться усіма новітніми методами та прийомами у викладанні англійської мови та широко використовує їх у своїй педагогічній практиці, систематично працює над підвищенням свого фахового рівня. Педагог охоче ділиться своїм досвідом та здобутками, часто проводить відкриті уроки для колег та учителів навчального округу, району.
Людмила Олександрівна відзначається загальною культурою, користується повагою та авторитетом серед колег, батьків, учнів. Вимоглива до себе, відповідальна, тактовна, працьовита, творча особистість.

Завідувач Рожищенським
методичним кабінетом В.А.Сидорук

Автор: 

Луцюк Людмила Олександрівна, вчитель англійської мови, переможець І етапу конкурсу "Вчитель року-2012"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід