Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Збірка казок "Казки бабусі Ерудити"

2

«Казки бабусі Ерудити» - це пізнавальні казки, в яких у посильній казковій формі розглядаються різні питання, які можуть бути цікавими маленьким чомучкам-ерудитам. Наприклад: як захистити блакитну планету Земля від порушення її природного середовища (казка «Про Блакитну планету»), як пов'язані між собою планета Земля та її супутник Місяць (казка «Космічні друзі»), як народжується, живе та вмирає зірка (казка «Життя зірки»), як погода на планеті пов'язана з настроєм (казка «Володарка погоди»), як народжується Сніжинка і від чого тане (казка «День народження Сніжинки»), хто такі космічні гості – комети (казка «Довгохвоста гостя»), чому сліпий дощик - жарт хмаринки (казка «Хмаринка Пустунка»), чому квіти — діти природи (казка «Діти природи») та інше.
В казках змішується фантазування з науковими уявленнями. Дітям цікавіше сприймати серйозні питання та відповіді у казково-фантастичному вигляді.
Коли ерудити подорослішають, то зможуть всі знання уточнити і розташувати на поличках у своєму розумі.
Для вихователів казки корисні тим, що для здійснення пізновально-творчого розвитку дітей, на основі кожної казки можна побудувати заняття - казку. На таких заняттях можна вирішувати казкові проблеми, використовуючи методи ТРВЗ.
Казки мають позитивний зміст і сприяють формуванню позитивного мислення у дітей.

Автор: 

Циганок Валентина Іванівна, вихователь НВК № 8 м.Єнакієве

Отримати сертифікат

Користувацький вхід