Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Кабінет біології

Оскільки в мене досвіду ще недостатньо в таких питаннях, питання до досвідчених вчителів: Чи можна заборонити якимось чином викладання інших предметів в моєму кабінеті, якщо після уроків з інших дисциплін, постійно псується наочність ( розмальовані парти, зіпсовані куточки, в шафах "царить" хаос). Неодноразово звертався до завуча і до вчителів які викладають, нічого не допомагає. Запитання стоїть таким чином: Як домогтися такого принципу: кабінет біології та хімії лише для біології та хімії.
Дякую за Ваші коментарі та відповіді.

Заборонити проведення занять з інших предметів у кабінеті ви не зможете - немає таких вимог та і повноважень в учителя.
Але:
1 - під час перерв учні не мають права перебувати у кабінеті - вимога Правил для учнів, окрім чергових, які і несуть відповідальність, якщо щось накоїли учні;
2 - учитель, який проводить урок в кабінеті несе ПОВНУ відповідальність за майно у кабінеті - вимоги: Посадова інструкція учителя та Статут школи.
Якщо псування майна відбулося на уроці - гукаємо предсавника адміністрації та профспілки і складаємо акт про псування майна. Відшкодуванням займається учитель, на уроці якого це трапилося або батьки учнів, які це зробили на підставі адміністратино-господарського кодексу "Псування державного майна".

Дякую! Щиро вдячний за Вашу допомогу!!!

Отримати сертифікат

Користувацький вхід