Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Творчий проект "Чотирикутники"

0

Розробка даного проекту дозволить раціонально об’єднати теоретичні знання учнів з їх творчими можливостями та розкриттям багатьох талантів при створенні презентації. Цей проект допоможе розкрити в учнів багатий творчий та духовний потенціал, показати, що спостереження, дослідження та пізнання предметів самостійно сприяє становленню цікавої, всебічно розвинутої особистості, а також, що математика не суха наука,а дуже глибока й цікава.
Очікувані результати: Формування навичок пошуку та аналізу цікавого та необхідного матеріалу з заданої теми; ставити мету та раціонально досягати її; планування змісту діяльності, оцінювання своїх можливостей і зусиль, уміння висловлювати свою думку, робити висновки. Це розвиток навичок справедливого оцінювання своєї роботи і роботи всієї групи, навичок публічного виступу при захисті проекту, поглиблень знань з математики при роботі з додатковою літературою та за допомогою комп’ютерних технологій .
Проект буде вважатися успішним, якщо його результати зацікавлять учнів і вчителів, а головне, якщо його будуть використовувати в роботі вчителі, а учні для поглиблення своїх знань.

Автор: 

Опришко Валентина Миколаївна, учитель математики Карлівської ЗОШ І-ІІІступенів №1,м. Карлівки, Полтавської області.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід