Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Поняття, класифікація та структура персоналу. Кадрова політика підприємства на сучасному етапі.

1

Дана методична розробка уроку з предмета «Економіка підприємства» складена для проведення комбінованого уроку з теми: «Поняття, класифікація та структура персоналу. Кадрова політика підприємства на сучасному етапі».
Обрана тема актуальна для майбутніх випускників професійно-технічних закладів за спеціальністю «Конторський службовець (бухгалтерія)», тому що, пропонує економічні знання та компетенції, які стануть надійними орієнтирами на ринку праці, дадуть можливість вивчити рівень забезпеченості підприємства трудовими ресурсами, визначити резерви підвищення ефективності їх використання.
Отримані поради допоможуть випускникам професійно-технічних закладів стати повноправними людьми, готовими до всіх труднощів дорослого життя, здатними орієнтуватися в умовах кризи й бути успішними.
На першому етапі уроку обрано оглядову лекцію з метою висвітлення широкого кола питань, ознайомлення з новою інформацією, розширення світогляду учнів.
На другому етапі уроку обраний інтерактивний метод навчання - робота в «малих групах» для закріплення теоретичних знань.
Застосування на уроці мультимедійних пристроїв сприяє активізації навчального процесу та зацікавленості учнів до вивчення теми уроку.

Автор: 

Дмитрієва Л.Б.

Джерело: 

Методика організації та проведення уроку базується на матеріалах навчально-методичного комплексу, який узагальнює досвід роботи в рамках українсько-британського проекту «Навчання учнів ПТНЗ діловій активності та підприємству» та рекомендованого НМЦ ПТО МОН України.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід