Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Чорнобиль - скорбота пам'яті людської

0

Мета:
навчальна : вчити сприймати чужу біду, чужий біль, як свої власні, вчити любити рідну землю;
розвиваюча : формувати і розвивати державницький світогляд особистості;
виховна : виховувати відповідальність за оточуюче середовище.

Очікувані результати: усвідомлення відповідальності за оточуюче середовище; вміння бути милосердними; сформованість державницького світогляду особистості; потреби любити рідну землю.

Методичне забезпечення: епіграф "...Третій Ангел просурмив і впала з неба велика звізда, що горіла, немов світильник. І впала на третину рік і на джерела вод. Ім'я цієї звізди — полинь. І третина вод стала полином. І багато людей вмерли від вод, тому, що вони гіркими стали..." /Біблія. Новий завіт. Откровення святого Івана Богослова/ ; грона калини, перевиті чорною стрічкою; сухе фруктове дерево, перевите чорними стрічками та червоним вишитим рушником, на гілках якого замість плодів - листочки з іменами померлих унаслідок аварії; лампадка; добірка поезії, присвяченої подіям чорнобильської трагедії.

Оформлення сцени: на заднику емблема вечора – лелеки летять над затемненою кулею, навкруг емблеми віночок з чорною стрічкою, над емблемою напис: “Чорнобиль – скорбота пам’яті людської”. Обабіч цитати. На столику горить свічка. З однієї сторони сцени державний прапор з чорною стрічкою, з іншої – плакат дзвону, два столи, за якими сидять ведучі.

Форма заняття: вечір відпочинку.

Місце проведення: актова зала.

Автор: 

Щур Інна Ігорівна, вихователь ДНЗ "РВПУ РС і торгівлі"

Отримати сертифікат

Користувацький вхід