Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Трансформація фінансової функції

Даний звіт розглядає проблеми та можливості фінансової трансформації за допомогою колективних сервісів та аутсорсингу. Проблемою фінансових директорів в нинішній світовій економіці стало формування та розвиток оптимальної фінансової моделі для покращення продуктивності бізнесу. Використання колективних сервісів та аутсорсингу для здійснення фінансових та бухгалтерських операцій відіграє все більш важливу роль в структурній оптимізації фінансової функції.

В звіті виражається думка світових експертів в області фінансової трансформації, колективних сервісів та аутсорсингу. В ньому демонструються погляди фінансових лідерів, що відповідають за реформування фінансової функції, а також за дослідження питань, пов’язаних з постачальниками фінансових та бухгалтерських послуг. Також в звіті надаються коментарі експертів з провідних дорадчих організацій.

Результати дослідження показують, що вигоди від використання колективних сервісів та аутсорсингу для фінансової функції вже далися в знаки, проте існує більше можливостей для покращення продуктивності бізнесу у майбутньому. Наші експерти вбачають ряд специфічних викликів, що стоять перед поточними підходами до трансформування. Головним таким викликом є питання здатності та прагнення бізнесу, фінансових лідерів та постачальників аутсорсингових послуг працювати всім разом задля досягнення необхідного рівня фінансової трансформації. На меті має стояти така трансформація, що допомагає бізнесу приймати оптимальні фінансові моделі, з застосуванням колективних сервісів та аутсорсингу, результатом якої буде стала покращена робота бізнесу. Цей звіт дає зрозуміти, що для досягнення цієї мети можна ще багато чого зробити.

Автор: 

АССА

Отримати сертифікат

Користувацький вхід