Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Е-професіонал: охоплюючи технології навчання (англ.)

Дослідження АССА (Асоціації присяжних сертифікованих бухгалтерів) під назвою: "Е-професіонал: охоплюючи технології навчання".

ACCA ініціювало це дослідження для того, щоб оцінити, наскільки роботодавці впроваджують навчання та тестування, що базується на технологіях, а також зрозуміти ключові мотиваційні фактори для їх впровадження.

Дослідження розвіяло поширені міфи щодо технологічного навчання та розвитку. Насамперед про те, що електронному навчанню та тестуванню не вистачає витонченості та строгості. Учасники дискусії вказали на різноманітність та комплексність рішень електронного навчання, а також на більш вимогливе та реалістичне електронне оцінювання. Також дослідження розвіяло неправильну думку про те, що технології підходять тільки для технічного або нормативного навчання. Найбільше зростання електронного навчання відбулося в області лідерських та управлінських навичок. Насамкінець, була спростувана думка, що впровадження електронного навчання і оцінювання мотивується лише скороченням витрат – фахівці вказали, що найголовнішими його перевагами є гнучкість, витонченість та інновації.

Автор: 

ACCA

Отримати сертифікат

Користувацький вхід