Від партнерів


Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Запрошуємо на засідання клубу «Унісон» редакції газети «Психолог» видавництва «Шкільний світ» 23 лютого 2012 р. Тема: «Психологічна допомога особистості у подоланні душевних травм. Когнітивно-орієнтований підхід»

0

Клуб «Унісон» редакції газети «ПСИХОЛОГ» видавництва «Шкільний світ»

23 лютого 2012 р.

з 15.00 до 17.00

В Київському Будинку вчителя, відбудеться семінар на тему:

«Психологічна допомога особистості у подоланні душевних травм. Когнітивно-орієнтований підхід»

Ведуча: Олеся Осадько, канд.псих.наук, доцент, ст. наук. співробітникІнститутусоціальної та політичної психології НАПН України

Проблеми у поведінці і самопочутті людини визначаються тими помилками, яких припускається вона при пізнанні себе і світу. Тривожність, соматичні хвороби, «комплекси», невпевненість, недовіра чи агресивністьнайчастіші прояви особистості.

Отже, лише за рахунок «роботи над помилками» можна змінити поведінку людини і покращити якість її життя.

Шкільна практика змушує психологів шукати короткострокових підходів до консультування. Одним з таких підходів є когнітивно-орієнтоване психологічне консультування.

Своєрідність цього методу полягає в тому, що безкінечність варіантів когнітивних помилок скорочують до обмеженого числа їх типів.

На основі віднесення людини до однієї з проблемних груп (на семінарі буде розглянуто концепцію «п’яти психологічних травм») психолог обирає стратегію психологічної допомоги особистості.


Умови участі: http://www.osvitaua.com/events/847/klub-unison-lytiy-2012.html

 

Автор: 

Шкільний світ

Отримати сертифікат

Користувацький вхід


загрузка...