Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Запрошуємо на засідання клубу «Унісон» редакції газети «Психолог» видавництва «Шкільний світ» 23 лютого 2012 р. Тема: «Психологічна допомога особистості у подоланні душевних травм. Когнітивно-орієнтований підхід»

0

Клуб «Унісон» редакції газети «ПСИХОЛОГ» видавництва «Шкільний світ»

23 лютого 2012 р.

з 15.00 до 17.00

В Київському Будинку вчителя, відбудеться семінар на тему:

«Психологічна допомога особистості у подоланні душевних травм. Когнітивно-орієнтований підхід»

Ведуча: Олеся Осадько, канд.псих.наук, доцент, ст. наук. співробітникІнститутусоціальної та політичної психології НАПН України

Проблеми у поведінці і самопочутті людини визначаються тими помилками, яких припускається вона при пізнанні себе і світу. Тривожність, соматичні хвороби, «комплекси», невпевненість, недовіра чи агресивністьнайчастіші прояви особистості.

Отже, лише за рахунок «роботи над помилками» можна змінити поведінку людини і покращити якість її життя.

Шкільна практика змушує психологів шукати короткострокових підходів до консультування. Одним з таких підходів є когнітивно-орієнтоване психологічне консультування.

Своєрідність цього методу полягає в тому, що безкінечність варіантів когнітивних помилок скорочують до обмеженого числа їх типів.

На основі віднесення людини до однієї з проблемних груп (на семінарі буде розглянуто концепцію «п’яти психологічних травм») психолог обирає стратегію психологічної допомоги особистості.


Умови участі: http://www.osvitaua.com/events/847/klub-unison-lytiy-2012.html

 

Автор: 

Шкільний світ

Отримати сертифікат

Користувацький вхід