Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Сонячна система та її складові

0

Процес запровадження тестування в статусі «єдиного, обов’язкового, визначального» способу проведення державної підсумкової атестації учнів середніх загальних шкіл та вступних іспитів для абітурієнтів ВНЗ набирає нових обертів.
Це викликане, насамперед, початком нової вступної кампанії, а також спробами законодавчого закріплення ЗНО шляхом внесення відповідних змін до деяких законодавчих актів, насамперед законів про освіту, про загальну середню освіту та про вищу освіту.
Однозначною перевагою ЗНО багато науковців і освітян вважають виведення більш об’єктивної оцінки знань випускників шкіл, оскільки саме ця форма оцінювання дає рівний шанс тим, хто розраховує на себе, свої знання і вчиться систематично.
У наш час тестування часто використовується для організації поточного та підсумкового оцінювання знань.
При визначенні рівня знань тестування може розглядатись як метод вимірювання, який, на відміну від вже розглянутих методів усного опитування та письмової роботи, задовольняє основним дидактичним критеріям якості. Цей метод дає можливість забезпечити об'єктивність як процесу вимірювання і опрацювання даних, так і їх інтерпретації.

Автор: 

Крук Людмила Сергіївна
заступник директора,
вчитель інформатики
Великодимерського середнього загальноосвітнього навчально-виховного комплексу

Отримати сертифікат

Користувацький вхід