Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Розгорнутий план уроку з виробничого навчання на тему "Приготування солодких страв"

0

Розгорнутий план
відкритого уроку з виробничого навчання із професії:
5122 «Кухар» в групі 25 кухарів
майстра виробничого навчання Ярошенко Н.М.
(вступний інструктаж)
Методична мета відкритого уроку: застосування міні-конспектів на уроках виробничого навчання з метою активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів; застосування інноваційних технологій під час проведення уроків виробничого навчання з метою інтенсивнішого закріплення вмінь та набуття навичок учнями.

Тема уроку: «Приготування гарячих та холодних солодких страв. Вимоги до якості. Правила відпуску. Дотримання вимог техніки безпеки і норм санітарії та гігієни.»

Мета уроку:
навчальна: навчити учнів готувати гарячі та холодні солодкі страви, підбирати посуд для приготування та подачі страв; навчити визначати якість за органолептичними показникам; закріпити практично-теоретичні знання з теми щодо організації робочого місця, технології приготування страв, економного використання сировини та електроенергії, дотримання вимог санітарії, гігієни, охорони праці та пожежної безпеки;
розвиваюча: розвивати в учнів вміння працювати з міні-конспектами, навички самостійної роботи при приготуванні страв, творчі здібності учнів при подачі страв;
виховна: виховувати любов до обраної професії, відповідальність за доручену справу, дисциплінованість, прагнення до високих результатів праці.

Автор: 

Ярошенко Наталія Михайлівна майстер виробничого навчання Міжрегіональний центр перепідготовки військовослужбовців звільнених у запас м. Хорол Полтавської обл.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід