Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Пам ятаємо минуле заради мирного майбутнього

0
img_0535.jpgМинуло вже доволі багато років, а її відлуння досі живе в наших серцях, душах, долях. Дуже хочеться, щоб ми ніколи не забували про минулу війну, пам’ятали про її страшні наслідки і подвиг тих, хто віддав своє життя за нашу свободу. Саме тому учні нашої школи з ентузіазмом долучилися до проекту «Пам’ятаємо минуле заради мирного майбутнього».
У рамках проекту було організовано концерт для ветеранів Великої Вітчизняної війни та воїнів-інтернаціоналістів, присвячений Дню Захисника Вітчизни, підготовлено екскурсоводів для проведення оглядових екскурсій в шкільному музеї 57-ї Армії, створено виставку стіннівок «Харків у роки Великої Вітчизняної війни», виставку дитячих малюнків «Невмируща слава». Крім того постійно ведеться пошукова робота учнівської молоді з увічнення пам’яті загиблих у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1943 років за напрямом «З попелу забуття». Не можна не відзначити, що вже протягом 10 років учні нашої школи доглядають могилу невідомого солдата, що розташована в лісі не далеко від школи.
Вже декілька років поспіль під керівництвом Вакала В.В., мостепанюк С.Ю. та Капінос Г.В. проводяться зустрічі з ветеранами, працівниками тилу періоду ВВв, представниками громадських організацій ветеранів війни за темою «Вдячні нащадки пам’ятають». Учні мають нагоду побачити на власні очі тих, хто завоював для нас мирне життя та почути правдиві воєнні історії. Це надихає дітей нас творення концерту, присвяченого Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні, де мистецтво являється лише засобом вираження почуття патріотизму, відданості рідному краю та великої вдячності героям війни.
Події на сході України також не залишають нас байдужими. Восени 2014 року школярі взяли активну участь у зборі гуманітарної допомоги для учасників бойових дій у зоні АТО. Це було для учнів особливо знаковим, оскільки двоє учителів школи особисто беруть участь у воєнних діях на сході країни. Для бійців проведено Всеукраїнську акцію «Подаруй оберіг солдатові». Школярі мали змогу подарувати частинку дитячого тепла захисникам нашої єдиної Батьківщини. Також було проведено захід для учнів, котрі прибули до Харкова у статусі біженців з окупованої території України. Для них маленькі харків’яни приготували невеличкі подарунки у вигляді зошитів, олівців, фарб та інших канцтоварів. Це дало змогу зблизити дітей, котрі проживали в різних регіонах України та є громадянами нашої єдиної й неподільної Батьківщини.
Всеукраїнський конкурс «Стрічка миру» об’єднав школи Харківщини та інших регіонів України. Школярі особисто приготували клаптик великої стрічки, що простяглася всію Україною, проголошуючи слова миру.
Маємо надію, що пам'ять про минуле стане запорукою мирного майбутнього нашої країни.
Автор: 

Статівка А.О.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід