Від партнерів


Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Пам ятаємо минуле заради мирного майбутнього

0
Минуло вже доволі багато років, а її відлуння досі живе в наших серцях, душах, долях. Дуже хочеться, щоб ми ніколи не забували про минулу війну, пам’ятали про її страшні наслідки і подвиг тих, хто віддав своє життя за нашу свободу. Саме тому учні нашої школи з ентузіазмом долучилися до проекту «Пам’ятаємо минуле заради мирного майбутнього».
У рамках проекту було організовано концерт для ветеранів Великої Вітчизняної війни та воїнів-інтернаціоналістів, присвячений Дню Захисника Вітчизни, підготовлено екскурсоводів для проведення оглядових екскурсій в шкільному музеї 57-ї Армії, створено виставку стіннівок «Харків у роки Великої Вітчизняної війни», виставку дитячих малюнків «Невмируща слава». Крім того постійно ведеться пошукова робота учнівської молоді з увічнення пам’яті загиблих у роки Великої Вітчизняної війни 1941-1943 років за напрямом «З попелу забуття». Не можна не відзначити, що вже протягом 10 років учні нашої школи доглядають могилу невідомого солдата, що розташована в лісі не далеко від школи.
Вже декілька років поспіль під керівництвом Вакала В.В., мостепанюк С.Ю. та Капінос Г.В. проводяться зустрічі з ветеранами, працівниками тилу періоду ВВв, представниками громадських організацій ветеранів війни за темою «Вдячні нащадки пам’ятають». Учні мають нагоду побачити на власні очі тих, хто завоював для нас мирне життя та почути правдиві воєнні історії. Це надихає дітей нас творення концерту, присвяченого Дню Перемоги у Великій Вітчизняній війні, де мистецтво являється лише засобом вираження почуття патріотизму, відданості рідному краю та великої вдячності героям війни.
Події на сході України також не залишають нас байдужими. Учні школи долучилися до акції «Оберіг для солдата», вихованці початкової школи готували малюнки для солдат АТО. Під керівництвом соціального педагога Свинаренко С.О. було зібрано одяг та взуття для біженців.
Маємо надію, що пам'ять про минуле стане запорукою мирного майбутнього нашої країни.
Автор: 

Статівка А.О.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід