Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Цикл уроків за творчістю І.Багряного. 11 клас

12

Цикл уроків за творчістю І.Багряного. Цікавим є урок "Людина має право на щастя" (за романом "Тигролови") у формі ток-шоу "Свобода"

Автор: 

Ольга Миколаївна

ПРЕКРАСНА РОБОТА. ОХОПЛЕНО ВЕЛИЧЕЗНИЙ МАТЕРІАЛ З ЖИТТЯ І ТВОРЧОСТІ ПИСЬМЕННИКА. ВЕЛИКЕ СПАСИБІ, ЩО ДІЛЕТЕСЬ СВОЄЮ ПРАЦЕЮ.

Щиро дякую, колего!Користуйтесь, будь ласка. Тут (на методпорталі) стільки знахідок для творчого вчителя!!! Своєрідний трамплін для нових власних "родзинок"!

КЛАС!!! Щиро дякую!

сторінку не знайдено(

Хотілося б теж подякувати за гарні матеріали, але немає за що: не побачила жодного уроку з обіцяного циклу. Сам заголовок. Дуже шкода.

На жаль, файл з матеріалом втрачено. Але ситуація не безвихідна.
1.
Залишаємо повідомлення в коментарях про відсутній файл з матеріалом і сподіваємось, що автор іноді проглядає свої публікації.
2.
Можна завжди надіслати листа будь-кому з авторів з персональної сторінки автора.
Натискаємо на псевдонім автора і нереходимо на його персональну сторінку, переходимо на вкладку «Контакти», заповнюємо тему і зміст повідомлення, тиснемо кнопку «Відіслати листа».

Всього три кліки мишкою і Ви повідомили автора про проблеми в його публікації. Автор отримає повідомлення на електронну пошту і будемо сподіватись, що зможе поновити файл. Я саме так і роблю, коли знаходжу публікацію з відсутнім файлом.
3.
Можна звернутися в коментарях до відвідувачів Методпорталу, що раніше звантажили собі цей файл (адже схвальні відгуки свідчать, що матеріал раніше був доступний і напевно зберігся у багатьох користувачів локально на компьютері) з проханням поділитися матеріалом.

Якщо хоча б кілька процентів відвідувачів переможуть свою інертність, то такі проблеми легко вирішуватимуться.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід