Від партнерів

Останні публікації

Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


PL Table ПЕРІОДИЧНА СИСТЕМА ЕЛЕМЕНТІВ

pl_table.jpg
PL Table - це багатофункціональна періодична система елементів, краща реалізація періодичної системи на PC, що дозволяє отримувати вичерпну інформацію про елементи (більше 20 типів даних про кожен хімічний елемент), і вбудований хімічний калькулятор, що дозволяє миттєво зрівнювати хімічні реакції будь-якої складності, вирішувати хімічні завдання.

Програма включає ряд додаткових можливостей, у тому числі побудова графіків за властивостями хімічних елементів, можливість відображення ряду хімічної активності металів, представлення періодичної системи у більш ніж 20 різних видах, інструмент для перекладу температур з однієї шкали в інші та ін.

Основні можливості програми :
  • Надання інформації про хімічні елементи (такий, як атомна маса, потенціали іонізації, електропровідність, електронегативність, щільність, місце і час відкриття, ізотопи елементу та ін.), усього більше 20 типів даних про кожен хімічний елемент.
  • Зрівнювання хімічних реакцій. На відміну від безлічі аналогічних програм, PL Table миттєво зрівнює найскладніші реакції.
  • Рішення стандартних хімічних завдань (наприклад, знаходження молекулярної маси речовини, міри окислення елементу в з'єднанні та ін.).
  • Поповнення бази даних програми користувацькою (числовою і текстовою) інформацією про хімічні елементи з подальшою можливістю відображення її в періодичній системі і іншого використання.
  • Побудова графіків залежностей за числовою інформацією про елементи (у тому числі і інформації, введеній користувачем).
  • Відображення періодичної системи елементів у безлічі різних видів (і безлічі різних стилів), включаючи класичний, а також можливість редагувати вид періодичної системи.
  • Відображення ряду хімічної активності металів.
  • Здійснення перекладу температур з однієї шкали в інші та ін.

Версія: 4.50
Рік: 2010
ОС: Windows 7, Windows Vista, Windows XP
Мова: Російська
Статус: Безкоштовна
Розмір: 4,58 Mb

Завантажити (letitbit.net)
Завантажити (turbobit.net)
Завантажити (depositfiles.com)

Отримати сертифікат

Користувацький вхід