Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Урок для 2-го класу з теми «Мій останній вихідний»

0

Урок для 2-го класу з теми «Мій останній вихідний» складено відповідно до Державного Стандарту Початкової Освіти з використанням інноваційних технологій, оскільки школярі виростають у середовищі постійного використання технологій, і для них цілком природним є застосування циз технологій у процесі вивчення іноземних мов. Урок побудований за матеріалами підручник «English 2» (Ростоцька М., Карп’юк О.; Тернопіль, «Астон», 2013).
Обираючи програмне забезпечення для цього уроку, я враховувала вікові особливості учнів та особливості візуального сприйняття.
Презентація у програмі Powerpoint, яку я підготувала для цього уроку, забезпечує комунікативну спрямованість уроку та його комплексність, мотиваційне забезпечення навчальної діяльності.
Комп’ютер стимулює мене, як викладача, до до використання прогресивних раціональних форм і методів навчання. Я використовувала його під час проведення цього уроку для моделювання проблемних ситуацій, для тренування з метою закріплення навичок мовленнєвої діяльності.
Мій урок починається з римованої загадки про неділю, після чого дізнаються про його тему та мету. Потім я пропоную учням інтерактивну гру «Мікрофон», під час якої вони мають змогу повідомити з опорою на ПТ товаришів та вчителя чому вони люблять неділю.
Після цього увазі учнів пропонується текст для аудіювання, якому передує комунікативно обумовлена ситуація. Контроль аудіювання проводиться у формі виконання завдань T/F.
Пісня «Come and meet my family» використовується як Pre-reading task.
Первинний контроль розуміння прочитаного проводиться у тестовій формі, яка є найекономнішою формою контролю. Учні виконують тести множинного вибору на картках. Правильність виконання завдання перевіряється за допомогою комп’ютера.
Вторинний контроль розуміння прочитанного проводиться у режимі
Р1
Т Р2 з опорою на запитання до тексту.
Р3
Отримавши інформацію про сім’ю Тома, учні вже можуть скласти діалоги про своїх батьків (вік, професія, місце роботи) у режимі Р1 Р2 з опорою на вивчені ГС та МЗ (індивідуально-вибіркове опитування учнів). Вони також можуть повідомити гостям, які присутні на уроці, інформацію про свої сім’ї (див. зразок монологічного повідомлення).
Оскільки під час тематичної фізкульхвилинки учні за допомогою відповідних рухів показують чим вони займаються в різну погоду, моєю основною метою навчання іноземній мові є формування в учнів комунікативної компетенції, достатньої для здійснення спілкування не лише в усній, а й в письмовій формах. Я пропонувала учням написати лист моїй англійській подрузі про свої сім’ї в неділю. Виконуючи це завдання, учні знайомляться з правилами оформлення листів у країні. Мову якої вони вивчають.
Фонетична зарядка, яку я використовувала на уроці, була містком для релаксації (пісня «Are you running, are you walking?», «Bravo-2»). Цю пісню учні співали у 2-х групах, відповідаючи бабусі (дідусеві) на запитання, що вони роблять зараз.
Намагаючись допомогти стареньким, учні залюбки описували анімаційні малюнки з опорою на ГС в Present Continious (стверджувальні речення), а у грі «Відгадай» відпрацьовувались питальні речення у діалогах з різними режимами.
Заключення
Використання КНП значно підвищує ефективність навчального процесу та зацікавленість учнів у вивченні іноземної мови та допомагає зробити процес навчання інтенсивним, підвищує мотивацію вивчення навчального предмету.
Таким чином, можна зробити висновок про те, що на уроці застосовуються приклади життєвих ситуацій та власний досвід учнів з повсякденного життя, особистісно-орієнтований підхід.

Автор: 

Корецька Алла Веніамінівна, вчитель англійської мови, вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід