Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Інтегрований урок. Тема: Розв’язування простих та складних арифметичних задач. (5 клас)

0

Освіта ХХІ століття – це освіта для людини, її стержень – розвиваюча, культуротворча домінанта виховання відповідальної особистості, яка здатна до самоосвіти й саморозвитку, вміє критично мислити, опрацьовувати різноманітну інформацію, використовувати набуті знання і вміння для розв’язання проблем, прагне змінити на краще своє життя і життя своєї країни.
Зміни в суспільстві ведуть до змін пріоритетних напрямків функціонування загальноосвітніх навчальних закладів на засадах гуманізму, демократії, взаємоповаги, індивідуалізації, осмисленого визначення своїх можливостей і життєвих цілей.
Спеціальна школа (для дітей з порушенням пізнавальної сфери легкого ступеню) має дати державі випускника, здатного адекватно і осмислено опрацьовувати інформацію; бути комунікабельним, контактним у різних соціальних групах, приймати рішення; планувати стратегію власного життя; швидко адаптуватися до будь-яких змін в оточуючому середовищі.

Автор: 

Бурсала Лідія Василівна, вчитель - дефектолог,Парасковіївська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат № 40 Донецької обласної ради

Отримати сертифікат

Користувацький вхід