Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Презентація з теми «Загадки про місто Суми» під час вивчення теми «Місто» в 4 класі.

0

В практиці викладання англійської мови в початковій школі на сучасному етапі все більш відчуваєтьсч необхідність пошуку оптимальних засобів навчання.

«Використання краєзнавчого матеріалу на уроках англійської мови як один із шляхів патріотичного виховання учнів»

Знайомство учнів з краєзнавчим матеріалом на уроках англійської мови сприяє розвиткові патріотичного почуття, формуванню правильних переконань, що особливо важливо на даному етапі розвитку українського суспільства.
За допомогою вміло підібраного дидактичного матеріалу розвиваються уявлення учнів про рідне місто, виховується любов до Батьківщини.
Успіх навчальної діяльності значною мірою залежить від раціональної організації процесу навчання, важливою передумовою ефективності якого є знання і врахування вчителем вікових особливостей учнів.
Раціональне співвідношення між словесним та наочним способом пред’явлення матеріалу сприяє його ефективному запам’ятовуванню.
На результати запам’ятовування суттєво впливають форма і зміст навчального завдання.
Завдання вчителя полягає в тому, щоб задовольнити певний інтерес, щоб він став мотивом певної діяльності, а результат влаштовував як учнів так і вчителя.
Враховуючи особливості комунікативно-орієнтованого навчання, під час якого моделюються ситуації, наближені до умов реального життя під час вивчення теми «Місто» 4 клас, я пропоную учням ситуацію «Imagine: you are a guide around Sumy. What places of interest in your native city can you show to a foreign guest?». Але перед цим під час уроків англійської мови на етапі «warming-up» знайомлю учнів з цікавими місцями міста Суми. Я пропоную їм римовані загадки про визначні місця нашого міста. А коли учні відгадали загадки, один з них або по черзі стають екскурсоводами та складають зв’язне повідомлення про те чи інше визначне місце, спираючись на різнопланові вербальні опори.
Таким чином у загадках учням повідомляється інформація, поділитися якою може стати їхньою справжньою потребою або навчальним завданням, оскільки вони будуються на достатньо засвоєному мовному матеріалі з тією метою, щоб під час продуціювання їхнього мовлення основна увага дітей була спрямована на його зміст.
Іноді я пропоную учням підготувати індивідуальні, групові (2-6 осіб) або колективні проекти про рідне місто або про одне з його визначних місць.
За тематикою – це країнознавчі проекти. За типологією – інформаційні або творчі.
Виконуючи інформаційний проект, учні збирають потрібну їм інформацію, аналізують та використовують її. Кінцевим результатом інформаційного проекту може бути реферат або оформлення стіннівки.
Кінцевим результатом творчого проекту може бути цікаве оповідання, вірш, малюнок, колаж тощо.
Робота над проектом в цілому передбачає критичний аналіз і здійснюється у межах діяльнісно-орієнтованого підходу в освіті.
Використання краєзнавчого матеріалу на уроках англійської мови – це унікальний мотиваційний та дидактичний захід, який використовується з метою підтримки та мотивації навчальної діяльності учнів.

Автор: 

Корецька Алла Веніамінівна, вчитель англійської мови, вчитель вищої категорії, старший вчитель.

Отримати сертифікат

Користувацький вхід