Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


бінарний урок англійська мова математика 1 клас

0

Цей урок доцільно проводити під час ознайомлення з термінами “доданок” і “сума” та складання прикладів на додавання за малюнками з математики та вивчення тем “Знайомство”, “Тварини”, “Числа” на уроках англійської мови.
Цей урок дозволяє інтегрувати знання з різних областей для вирішення однієї проблеми, дає можливість застосовувати знання на практиці. Даний урок:
? служить засобом підвищення мотивації вивчення, тому що створюються умови для практичного застосування знань;
? розвиває аналітичні здібності і винахідливість;
? володіє величезним виховним потенціалом.
Це урок інсценізація. На основі сполучених різноманітних методів і засобів навчання вирішується сукупність задач. Використовується як пояснювально-ілюстративні, так і частково-пошукові методи навчання, інтернет-технології, рефлексія. Застосовуються також різноманітні форми роботи: групова, фронтальна та індивідуальна. На уроці створюються можливості для вирішення пізнавальних задач, висловлення пропозицій, реалізації творчого потенціалу, словом умови для повного розвитку особистості учнів.
Ціль уроку-створити умови мотивованого практичного застосування знань, навичок і вмінь, дати можливість побачити результати своєї праці й одержати від неї радість і задоволення.

Автор: 

Силко Валентина Миколаївна-вчитель початкових класів, Зубань Сергій Вікторович-вчитель англійської мови Линовицької ЗОШ І-ІІІ ступенів

Отримати сертифікат

Користувацький вхід