Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


БЕЗПЕЧНІ СТОРІНКИ ДЛЯ БАТЬКІВ І ДИТИНКИ

0

Охорона здоров’я дітей – важливе завдання педагогічних колективів дошкільних закладів, громадськості, батьків. У зв’язку з цим гостро піднімається питання про профілактику дитячого травматизму.
Неможливо водити дитину весь час за руку. Необхідно своєчасно доступно пояснювати їй, де, коли і як вона може потрапити в небезпечну ситуацію. У первинній профілактиці дитячого травматизму велика роль надається батькам. Деякі мами і тата психологічно виключають себе і свою дитину із можливості трагедії. Вони вважають, що це може трапитися з ким – небудь, лише не з їхньою дочкою чи сином. Деякі батьки бачать в травмі несподіване горе. Можливо, жорстко говорити, що така позиція зручна для дорослих, адже знімає з них відповідальність, і це насправді так.
Сухі цифри статистики свідчать: за частотою отриманих дітьми травм на першому місці – падіння на рівному (термін медиків). Дитина зачепилася за щось ніжкою, взула нові черевики на слизькій підошві і т.д. Буденність ситуацій знижує увагу батьків, і неуважність дітей часто призводить до сумних результатів.
Пропоную вашій увазі цікаві і доступня для дітей заняття по техніці безпеки з веселими поросятами та вовком.

Автор: 

Ляшенко Тетяна Дмитрівна,
КДНЗ № 203,
м.Кривого Рогу

Отримати сертифікат

Користувацький вхід