Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


КОМПЛЕКСИ ПАЛЬЧИКОВИХ ІГОР

0

Відомий фізіолог В. Бєхтєрєв довів позитивний вплив маніпуляцій рук на функції вищої нервової діяльності, на розвиток мовлення, а отже, й інтелекту.
Пальчикові ігри і вправи - розважальне й оздоровлювальне заняття. Тому ігрове тренування необхідно починати з раннього дитинства.
Ігри корисні всім дітям: відбуваються позитивні зміни у спілкуванні з однолітками, дорослими, проявляється цікавість до можливостей своєї руки, поліпшується координація рухів кисті. Пальчикові ігри сприяють удосконаленню лексичного, граматичного і зв'язного мовлення (вміння вести діалог, розповідати, переказувати).
Кожен комплекс складається з п'яти вправ та однієї потішки. Спочатку даються вправи, а потім - потішка. Слухаючи потішку, діти відтворюють відповідні рухи.
Всі вправи виконуються повільно, від трьох до п'яти разів спочатку однією, а потім другою рукою, а на закінчення - обома разом. Дорослий стежать за правильною поставою кисті руки дитини і точністю переходу від одного руху до іншого. Вказівки мають бути спокійні, доброзичливі, чіткі.
Кожен комплекс проводиться впродовж кількох хвилин двічі-тричі на день.

Автор: 

Ляшенко Тетяна Дмитрівна,
КДНЗ № 203,
м.Кривого Рогу

Отримати сертифікат

Користувацький вхід