Від партнерів


Зареєструйтесь, щоб мати можливість переглядати усі сторінки та файли, публікувати власні матеріали


Природні явища

2

Презентація знайомить учнів з найважливішими природними явищами. Об"єм досить великий, а тому рекомендую використовувати частинами при вивченні тем: "Атмосфера", "Літосфера", "Гідросфера". В презентацію вставлені відеофрагменти.("Клік" по прямокутнику в правому/лівому нижньому кутку слайду)Для коректного відображення відео розархівуйте в існуючу папку. Перед використанням на уроці варто випробувати.

http://depositfiles.com/files/cfad98a97

Автор: 

Кунікевич Р.Д. вчитель географії СШ №4, м Стрий, Львівська обл.

Джерело: 

Робив не думаючи про публікацію, а тому не записав джерела. По памяті: Вікіпедія, youtubе, зображення з Інтернету, мультики - переконвертовано з якоїсь дитячої гри

Після важкого дня у школі подивилась Вашу презентацію - і знов хочеться творити. Дякую Вам!

Дякую! Відпишіть, будь-ласка, чи працюють відеофрагменти. Використав новий спосіб збереження презентацій. По-старому, при скачуванні на інший комп не працювали гіперпосилання на відео. Цікаво, чи все у Вас пішло?

Усі гіперпосилання працюють, звук чудовий, деякі відео мають не дуже якісне зображення, але і так гарно ілюструють явище.

Безмежно вдячна за такий чудовий матеріал! Ви - предивна людина, щира і щедра, оскільки даруєте людям можливість краще працювати на уроках. ДЯКУЮ!!!

Отримати сертифікат

Користувацький вхід